Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4 Kopjes & 6 Schotels 6259
4 Kopjes & 6 Schotels

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Snuffbottle, blauwe tekens 6325
Snuffbottle, blauwe tekens

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Benen figuur 6077
Benen figuur

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6 Imari borden 1880 6161
6 Imari borden 1880

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Aardewerken kop 6090
Aardewerken kop

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Kommen V&B 6450
2 Kommen V&B

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vaas met oren 6117
Vaas met oren

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Meissen bord 6510
Meissen bord

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Meissen bord 6511
Meissen bord

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Bisquit etagere 1920 6006
Bisquit etagere 1920

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Diverse tegels 6094
Diverse tegels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4-Pas tegeltableau 6100
4-Pas tegeltableau

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Keulse karaffen 6130
2 Keulse karaffen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Vazen, 18e eeuw 6167
4 Vazen, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Sevres kopjes 6285
2 Sevres kopjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pors. potje, zilv. deksel 6305
Pors. potje, zilv. deksel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chin. bord 18e eeuw 6402
Chin. bord 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
15 Delen Wedgwood 6438
15 Delen Wedgwood

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kavel diversen 6452
Kavel diversen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Samson borden 6231
2 Samson borden

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
3 Keulse karaffen 6135
3 Keulse karaffen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4 Musketiers 6368
4 Musketiers

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Porseleinen Geisha Japan 6028
Porseleinen Geisha Japan

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Soc. Ceramique tablet 6132
Soc. Ceramique tablet

Resultaat:

85 EUR