Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen groep, ganzen
Resultaat: 81 EUR

Oude Duits porseleinen Thüringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw. Voorstellend een jongen met gans en vrouw. Prachtig handbeschilderd van mooie fijne kwaliteit 14x13x9cm. Cond.: G

Europese vaas
Resultaat: 80 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen vaas met compositie metalen voet en handbeschilderd kakimon motief. 16.5xø 14.5cm. Cond.:G

2 Bierpullen
Resultaat: 80 EUR

Twee Duitse Fayence pullen; 1x bierpul met tinnen deksel met bloemendecor ca. 1800 en 1x kan met tinnen deksel en voet ca. 1900 met figuur in landschap afgebeeld 19-27cm. Cond.: G

Chinees beeld, man + kind
Resultaat: 80 EUR

Groot Chinees porseleinen beeld, 20e eeuw, man met kind. 47x13.5x10 cm.,(hoofd is ooit gelijmd maar wel goed) Cond.:R

Meissen beeldje
Resultaat: 80 EUR

Duits Meissen porseleinen figuur uit de Knauf tijd (handje mist), bloemen zijn licht beschadigd 12,9x5x6cm. Cond.: M

10 Soldaten
Resultaat: 80 EUR

Tien tegels met diverse soldaten (Frankrijk of Holland) 17e-18e eeuw, beschadigingen Cond.: R-G

3 Keulse karaffen
Resultaat: 80 EUR

Drie Duitse steengoed kruiken 19e eeuw in goede staat 31-33cm. Cond.: G

3 Deel Makkum
Resultaat: 80 EUR

3-Delig Makkums porseleinen kaststel, 2e helft 20e eeuw, met bont bloemendecor in goede staat. 2 Dekselvazen en 1 kom. 33xØ17 en 10xØ16cm.

Kan, nov. 1846
Resultaat: 80 EUR

Engelse porseleinen schenkkan, ca.1880, gemerkt:Charles Meigh Regist York minster jug nov. 12 1846. Minimale chip bij de tuit, met gotische figuren voorstelling. 24x17x12cm., Cond.:R/G

2 Chinese vaasjes
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met vogel- en bloemdecor. Beide beschadigd 23xø9cm. Cond.: M

3 Imari lampjes + kapjes
Resultaat: 80 EUR

3 Imari porseleinen tafellampen (geëlektrificeerd) porselein 19e eeuw rest later. 24x12, 2x 28x15 cm., Cond.:G

Stangenvaas China
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinees blauwe vaas ca. 1900 met interieur en bloemendecor. In zeer goede staat. 29xø12 cm. Cond.:G

Plateel schaal
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Gouda plateel Holland presenteertablet ca. 1930. Genummerd en monogram 44x32x3cm. Cond.: G

Ivoren tand
Resultaat: 80 EUR

Antiek ivoren bewerkte tand in Art-Deco vormgeving (fantasie-dier) 34cm. Cond.: G

Doos met 18 Tegels
Resultaat: 80 EUR

Doos met 18 Hollandse 19e eeuwse tegels met landschapsmotieven in redelijk tot goede staat 13x13cm. Cond.: G

Meissen vaas
Resultaat: 75 EUR

K.P.M. porseleinen vaas met handbeschilderde bloemen, vlindermotief en goudrand ca. 1930 in goede staat 28xø15cm. Cond.: G

Hummel beeldje
Resultaat: 75 EUR

Oud keramieken Hummelfiguur 1935-1949 Nr. 59. Vermoedelijk ontworpen door H.G.H. Kromi. Voorstellend een jongetje op ski's. Chip af van ski-punt 14x10,6x6cm. Cond.: R

Chinese kom
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met blauw landschapdecor.(lichte randschades, gelijmd ) 5xØ14.5cm.

10x Mangaantegel, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Tien Hollandse tegels, 18e eeuw, met mangaan landschapsdecor, enkele licht beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: R-G

Chin. porseleinen trekpot
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen trekpotje in 18e eeuwse stijl met figuren en bloemdecor ca. 1900. Lichte randschade binnenrand 11x15x12cm. Cond.: G

5 Delen aardewerk
Resultaat: 70 EUR

Vijf delen Duits steengoed 18e-19e eeuw; 4x kruiken met grip en 1x fles 20x29cm. Cond.: G

Chinese figuur op draak
Resultaat: 70 EUR

Bronzen Chinese figuur op draak 19e/20e eeuw 23x18x9cm. Cond.: G

6 Tegels blauw, dieren
Resultaat: 70 EUR

Zes Hollandse tegels 18e eeuw met diverse dierenafbeeldingen ca. 13x13cm., beschadigingen Cond.: R

Vroeg stenen capitel
Resultaat: 65 EUR

Middeleeuws (of ouder) stenen capitel, bovenste deel van een zuil 30x11x11cm. Cond.: G