Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Porseleinen groep, ganzen 6496
Porseleinen groep, ganzen

Resultaat:

81 EUR

Verkocht
Europese vaas 6018
Europese vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Bierpullen 6021
2 Bierpullen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees beeld, man + kind 6043
Chinees beeld, man + kind

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Meissen beeldje 6053
Meissen beeldje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
10 Soldaten 6087
10 Soldaten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Keulse karaffen 6134
3 Keulse karaffen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Deel Makkum 6177
3 Deel Makkum

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kan, nov. 1846 6193
Kan, nov. 1846

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Chinese vaasjes 6225
2 Chinese vaasjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Imari lampjes + kapjes 6317
3 Imari lampjes + kapjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Stangenvaas China 6340
Stangenvaas China

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Plateel schaal 6497
Plateel schaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ivoren tand 6556
Ivoren tand

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Doos met 18 Tegels 6600
Doos met 18 Tegels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Meissen vaas 6016
Meissen vaas

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Hummel beeldje 6353
Hummel beeldje

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinese kom 6046
Chinese kom

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
10x Mangaantegel, 18e eeuw 6097
10x Mangaantegel, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chin. porseleinen trekpot 6166
Chin. porseleinen trekpot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5 Delen aardewerk 6222
5 Delen aardewerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese figuur op draak 6544
Chinese figuur op draak

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
6 Tegels blauw, dieren 6573
6 Tegels blauw, dieren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vroeg stenen capitel 6289
Vroeg stenen capitel

Resultaat:

65 EUR