Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Lladro figuren+wedgwood 6466
2 Lladro figuren+wedgwood

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Design koe 6472
Design koe

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Gemberpot 6479
Gemberpot

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Rode vaas 6516
Rode vaas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Doos Engelse kopjes 6521
Doos Engelse kopjes

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Pors. beeld, koets 6524
Pors. beeld, koets

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Restservies Gelda 6539
Restservies Gelda

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3-Delig koffieservies 6551
3-Delig koffieservies

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Glazen fruitschaal + Kop 6557
Glazen fruitschaal + Kop

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Delen Chin. aardewerk 6145
3 Delen Chin. aardewerk

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Delen porselein 6288
3 Delen porselein

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Pors. dekseldoosje + schaaltje 6394
Pors. dekseldoosje + schaaltje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Grote blauwe schaal 6520
Grote blauwe schaal

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Spaans pors. figuur 6530
Spaans pors. figuur

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
4 Delen Hutschenreuther 6542
4 Delen Hutschenreuther

Resultaat:

10 EUR