Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mechelse eethoek (6 stoelen) 4194
Mechelse eethoek (6 stoelen)

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Eiken buffetkast 4080
Eiken buffetkast

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Jugendstil buffet 4017
Jugendstil buffet

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Spiegelconsole, marmeren plaat 4018
Spiegelconsole, marmeren plaat

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vitrinekast 19e eeuw 4026
Vitrinekast 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Davenport 4061
Davenport

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Eethoek (6 stoelen) 4052
Eethoek (6 stoelen)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Noten bureaustoel 4089
Noten bureaustoel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gateleg tafel 18e eeuw 4118
Gateleg tafel 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
1-Deurs spiegelkast 4178
1-Deurs spiegelkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote spiegel 4225
Grote spiegel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Duitse Grunderkast 4048
Duitse Grunderkast

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Buffetkast Henri Deux 4019
Buffetkast Henri Deux

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Hollandse vitrineopzet, wortelnoten 4081
Hollandse vitrineopzet, wortelnoten

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Hollandse wortelnoten vitrineopzet 4092
Hollandse wortelnoten vitrineopzet

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Eiken Grunderzeit buffet 4120
Eiken Grunderzeit buffet

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Sidetable 4176
Sidetable

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Mahonie naaitafeltje 4206
Mahonie naaitafeltje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Barok secretaire 4207
Barok secretaire

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Wortelnoten speeltafel 4223
Wortelnoten speeltafel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lectuurbak, groot model 4103
Lectuurbak, groot model

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Buffetkast 4141
Buffetkast

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Eiken bureau 4070
Eiken bureau

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ronde tafel met marmer 4098
Ronde tafel met marmer

Resultaat:

150 EUR