Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
5 Mechelse stoelen 4106
5 Mechelse stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wortelnoten barok commode 4241
Wortelnoten barok commode

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Hollandse secretaire 4035
Hollandse secretaire

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schrijftafeltje 4055
Schrijftafeltje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Dames en heren fauteuil 4113
Dames en heren fauteuil

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Empire commode 4149
Empire commode

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Theetafel 4220
Theetafel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Grenen Vertico 4102
Grenen Vertico

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eiken bankje 4107
Eiken bankje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hollandse eiken kast, 19e eeuw 4084
Hollandse eiken kast, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kerkbank Oldenzaal 4142
Kerkbank Oldenzaal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Tafel kersen 4169
Tafel kersen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Broodkast 4075
Broodkast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Noten stoelen 4088
4 Noten stoelen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie halve-maan etagere 4157
Mahonie halve-maan etagere

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Stoelen 4179
4 Stoelen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Sta op stoel 4201
Sta op stoel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie tafel, bewerkte poot 4203
Mahonie tafel, bewerkte poot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mechelse eethoek 4212
Mechelse eethoek

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Voltaire, L.P. stijl 4126
Voltaire, L.P. stijl

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Voltaire, L.P. stijl 4127
Voltaire, L.P. stijl

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Grunderzeit tafel 4154
Grunderzeit tafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Duitse Vertico 4163
Duitse Vertico

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Noten bijzettafeltje 4172
Noten bijzettafeltje

Resultaat:

90 EUR