Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

20 Oosterse munten
Resultaat: 50 EUR

Twintig delen China en Hong Kong Cash, diverse kwalieiten, leuk kavel.

10 Diverse munten
Resultaat: 50 EUR

Tien munten van 2 Fr. Frankrijk 1898 t/m 1919 Cond.: FR-ZF

6x Penning
Resultaat: 45 EUR

Zes penningen onder andere Rotterdam, RPS kaarten

7x Misslag 10 cent
Resultaat: 40 EUR

Zeven misslagen Nederland van 10 cent 1970 t/m 1980.

22 Munten bakeliet
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 22 bakelieten munten Engels WO II. Tevens 1 (lederen?) bijzondere munt ca. 1600-1700.

Denar Gordianus I 238 AD
Resultaat: 35 EUR

Denarius van Gordianus III (zie omschrift vz.: "IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG" met op kz. "DIANA LVCIFERA"). Het betreft Seaby RSC IV, nummer 69 Cond.: FR. Het gaat hier om een vervalsing.

2 Zakjes munten
Resultaat: 30 EUR

Twee zakjes met munten uit diverse landen ca. 1800-1900, onder andere 1x Romeinse Dupondius, 1 x Romeinse vals munt. Diverse munten China en oorlogsgeld 1940-1945.

Munten Duitsland
Resultaat: 30 EUR

Kavel onuitgezochte munten Duitsland (meest 19e eeuw).

Munten, spelden en biljetten
Resultaat: 25 EUR

Kavel munten o.a; Pruissen, diverse speldjes Wo, Rechstag Berlin en enkele bankbiljetten Cond.: G

Kilowaar wereld
Resultaat: 22 EUR

Bak wereldmunten o.a; veel Europa en wereld, ook 18e-19e-20e eeuwse munten ca. 1,7 kilo

Penning Num. kring
Resultaat: 20 EUR

Penning Numismatische kring Twente.

31 Duiten
Resultaat: 20 EUR

Kavel met 31 Duiten Hollands provinciaal ca. 17e-18e eeuw Cond.: F

6 Provinciemunten Utrecht Stad
Resultaat: 10 EUR

6 Provincie munten van Stad Utrecht uit 1740?(niet goed leesbaar), 1768, 1789, 2x 1790 en 1791. Munten zijn in matige conditie.