Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Plated servies
Resultaat: 40 EUR

Drie delen plated 20e eeuw; 1x koffiekan, 1x roomkan en 1x suikerpot 11-26cm. Cond.: G

15x Plated
Resultaat: 40 EUR

15 Delen plated 20e eeuw, o.a. een prachtige wijnkoeler, schaal, onderzetters, vaas, asbak (pootje afgebroken maar aanwezig). Plated is in zeer goede staat. 10-29 cm., Cond.:R/G

5 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

4-Delig zilver servet en vingerdoekringen en een suikerschepje. Totaal gewicht ca. 71 gr. Cond. U.

Zilv. cijfers + horlogekettingen
Resultaat: 35 EUR

2 Antieke metalen horlogekettingen en 11 zilveren cijfers in doosje,

6 Lepels & Vorken Christofle
Resultaat: 30 EUR

Zes silver plated Christofle tafelcouverts Cond.: U

Lepel en zilv. vorkje
Resultaat: 30 EUR

Engels zilveren lepel en Hollands zilveren biedermeier vleesvorkje, jaarletter G: 1866 835/000. Gewicht samen ca. 52gr. Cond.: U

2 Zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren roomlepel en suikerschep 835/000, MT: van Kempen ca. 47gr. Cond.: U

Zilveren taartschep
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren taartschep 835/000, jaarletter D: 1963, MT: Schijfsma zilversmederij Sneek ca. 71gr. 21cm. Cond.: U

4x Silverplated
Resultaat: 30 EUR

4 Delen silverplated, 2 antieke koffiekannen en 2 moderne plated kaarskandelaars, 14-20 cm., cond.:R/G

Zilveren onderzetters
Resultaat: 30 EUR

4 Kristallen onderzetters met zilveren 925/000 montuur met parelrandje. MT:Frank M.Whiting & Co., ø9.5 cm., Cond.:R

Ronde schaal, zilv. overlay
Resultaat: 30 EUR

Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G

Zilveren opdienvork
Resultaat: 25 EUR

Antieke Hollands zilveren meloenvork met bloemmotief in steel 835/000, jaarletter V: 1930, MT: Alex Meijer Schoonhoven ca. 35gr. L.: 19cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Resultaat: 25 EUR

3 Delen zilver, bestaande uit twee drietandvorkjes uit 1942 van Van Kempen en een Theezeef. Cond. R.

Schaal, zilv. overlay
Resultaat: 25 EUR

Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G

Presenteer blad
Resultaat: 20 EUR

Zwaar silver plated ovaalvormig presenteerblad. 36x23 cm., Cond.:U

2 Zilveren zoutlepeltjes
Resultaat: 20 EUR

Twee zilveren zoutlepeltjes met verguld binnenbakje ca. 11gr. L.: 7,2cm. Cond.: U

6 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Zes delen plated 20e eeuw; 2x fotolijst, 1x schaal bewerkt, 1x schaaltje 1929, 1x schaaltje met wapen, 1x schaaltje met glazen binnenbakje 10-25cm. Cond.: R-G

diverse modesieraden
Resultaat: 20 EUR

Vervallen uit veiling

Zilv. suikerklontjes-tang
Resultaat: 15 EUR

Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U

3 Delen plated
Resultaat: 15 EUR

Drie delen plated 20e eeuw; 1x opengewerkte mand 3x17x11cm., 1x bewerkte dekseldoos 5x9x9cm. en 1x bewerkte luciferdooshouder 3x11x6,5cm. Cond.: G

Zilveren zoutlepeltje
Resultaat: 15 EUR

Zilveren zoutlepeltje met aan voor- en achterzijde bewerkte steel ca. 6,7gr. L.: 7,5cm. Cond.: U

Plated visbestek
Resultaat: 15 EUR

Antiek plated 2-delig visbestek in orignele cassette 29x11x3,5cm. Cond.: G

2 Delen plated
Resultaat: 15 EUR

Twee delen plated 20e eeuw; 1x 3-lichts kandelaar en 1x bewerkt tablet 25-45cm. Cond.: R

6 Plated ijscoupes
Resultaat: 10 EUR

Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G