Lot divers zilver: bekertje als jachttrofee, 925/000, sigarettenetui en 3 lepeltjes van divers gehalte. Totaal 164 gr. Cond U
P. Snik, olieverf op linnen, landschap met boerenhuis 50x70cm. Cond.: G
Eef de Weerd 1976 (Hengelo), gemengde techniek op karton, abstracte compositie 34x25cm. Cond.: G
Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 39xø16cm.
Parelmoer belijmde lepeldoos ca. 1900, stukjes missen 35x15x7,5cm. Cond.:M
Vroege Duitse bijbel "Biblia das ist die Ganze schrift Alten und neue testaments verdeutlicht durch D. Martin Luther 1701", met gravures van E. Andre Sohn. Originele band (beschadigd) 9x23x36cm. Cond....
5-Delige koffieset van messing o.a; Oosters tablet, 1 Daalderop koffiekan en 2 Jugendstil kannetjes en pot (1x ongemerkt). Hoort niet bij elkaar 12x26x17cm. Cond.: G
Groot tinnen bord 19e eeuw met 3 stempels (engeland) in goede staat ø35cm.
Zeven oude kurketrekkers gemaakt van wortelhout 20e eeuw ca. 15cm. Cond.: G
3-Delige wandgong ca. 1900 voorstellend een bronzen aap hangend aan een eiken plank, met gong 80x15x19cm. Cond.: G
Koperen wasstamper "The Swiftsure Liverpool" ca. 1900 in goede originele staat 98xø23cm.
Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm. Cond.: U
Moderne salontafel met geslepen glazen plaat in goede staat 43x68x110cm. Cond.: G
Oud groen beschilderd houten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw, Chabby chic in goede staat 61x78x40cm. Cond.: G
Drie oude Hollandse tegels waarvan 2x prachtige Makkumer tegels met ridder te paard 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 14x14cm. en 17,5x17,5cm. Cond.: G
Delftse keramieken gelobte schotel 18e-19e eeuw met Chinoiserie decor (gerestaureerd) ø34cm. Cond.: R
Oude porseleinen likeurfles 20e eeuw in de vorm van een vrouw in kledendracht, hoed met kurk 32cm. Cond.: G
Kavel van 6 porseleinen figuren o.a; Rex Spanje, Tengra en ongemerkt 2e helft 20e eeuw (deel paraplu mist) 16-20cm. Cond.: G
Porseleinen romatisch paar ca. 1980 G.D.R. (Oost Duitsland) 19x19x11cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte steel. Minervakopje M.Schoon hoven. Jaarletter: C:1937, L.15 cm., ca.20 gr., Cond.:U
Ring goud op zilver, 833/000, slagmodel met donkere steen. ø 57.ca 1,3 gr.
Kavel met 6 horloges 1 heren met lerenband en 5 dames met metalen band.
Kavel: drie delen onedel: een double collier met camee hanger/medaillon, double manchetknopen met grijs parelmoer en een witmetalen collier met zirconia hanger.
Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.