Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Tegels
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Hollandse tegels waarvan 2x prachtige Makkumer tegels met ridder te paard 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 14x14cm. en 17,5x17,5cm. Cond.: G

Ronde gelobte schotel
Resultaat: 75 EUR

Delftse keramieken gelobte schotel 18e-19e eeuw met Chinoiserie decor (gerestaureerd) ø34cm. Cond.: R

Aardewerk fles, vrouw
Geen vanafprijs

Oude porseleinen likeurfles 20e eeuw in de vorm van een vrouw in kledendracht, hoed met kurk 32cm. Cond.: G

6 Beeldjes
Geen vanafprijs

Kavel van 6 porseleinen figuren o.a; Rex Spanje, Tengra en ongemerkt 2e helft 20e eeuw (deel paraplu mist) 16-20cm. Cond.: G

Pors. man en vrouw
Geen vanafprijs

Porseleinen romatisch paar ca. 1980 G.D.R. (Oost Duitsland) 19x19x11cm. Cond.: G

Pors. vaas Altenburg
Startprijs 10 EUR

Grote Duits porseleinen vaas, gemerkt Altenburg met rozendecor 20e eeuw in goede staat met geschulpte rand 24xø15cm. Cond.: G

Vergulde Biedermeier vaas
Resultaat: 75 EUR

Grote Duitse Biedermeier vaas, verguld met landschapsdecor. Twee oren gelijmd en rand beschadigd 27xø18cm. Cond.: M

2 Kantonese kommen
Startprijs 10 EUR

Twee Kantonees porseleinen kommetjes in lelievorm beschilderd met figuren en bloemen 6xø11,2cm.

2 Keramieken schenkkannen
Startprijs 10 EUR

Twee keramieken schenkkannen 2e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Shorten and Son, Stoke on Trent met oranje/groen glazuur 23x20x13cm. Cond.: G, 1x Karlsruher majolica met groen glazuur, handvat gelijmd 22x1...

2 Keramieken vaasjes
Startprijs 10 EUR

Twee kleine vazen ca. 1950, beide gemerkt; 1x roodbruin terracotta 10xø10cm. en 1x groen/blauw gespikkeld 10xø13cm. Cond.: G

2 Keramieken vazen
Startprijs 10 EUR

Twee delen keramiek; 1x vaas, tweekleurig bruin, gemerkt Kieler kunstkeramiek 14xø17cm. en 1x blauw schenkkannetje, gemerkt Tolkemiter Erde Ost Deutsche handarbeit 10xø8cm. Cond.: G

2 Marmeren presse-papiers
Startprijs 10 EUR

Twee bewerkte marmeren presse-papier (of lakstempels) 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren 9cm. Cond.: G

Chinees bord
Startprijs 10 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws bord met blauw decor (haarscheur) ø23,3cm. Cond.: R

2 Aardewerken schalen
Startprijs 10 EUR

Twee delen Duits Art Deco aardewerk, gemerkt (Stubl of Stabl?) 30-er jaren. Zwart/griojs en wit verlopen glazuur; 1x schaal op 3 pootjes 6xø24cm. en 1x schaal met hengsels 7x20x18cm. Cond.: G

2 Delen aardewerk ca. 1900
Startprijs 10 EUR

Twee delen oud keramiek; 1x porseleinen trekpotje ca. 1900, blauw bloemendecor 9x16xø9cm. en 1x Gouda Regina Holland bonbonniere 7x17x10cm. Cond.: G

Bisquit kruisbeeld 1910
Startprijs 10 EUR

Bisquit porseleinen Corpus kruisbeeld ca. 1900 in zeer goede staat 31x20cm. Cond.: G

Keramiek vaasje
Startprijs 10 EUR

Oude keramieken kunstenaarsvaasje 60-er jaren met groen/blauw glazuur. Gemonogrammeerd 9xø8,5cm. Cond.: G

Kutani vaasje
Startprijs 10 EUR

Oud kutani vaasje met blauw figurendecor 1e helft 20e eeuw (kraag, scherf gelijmd) Cond.: R

3 Chin. pors. bordjes
Startprijs 10 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw landschapsdecor ø20cm. Cond.: G

2 Vazen
Startprijs 10 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G

2 Vazen keramiek
Startprijs 10 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x Münchener Werkstätten ca. 1930 Fayence groen/grijs verlopen glazuur 12xø15cm. en 1x Leach Pottery St. Ives England ca. 1972 wit/bruin glazuur 9xø9cm. Cond.: G

2 Vazen, Elmshornen
Startprijs 10 EUR

Twee oude keramieken vaasjes Elmshorner Steengoedfabriek C. en E. Carstens ca. 1930; 1x bloemdecor 8xø8,5cm. en 1x slingerdecor 12xø6cm. Cond.: G

3 Borden, fruit
Resultaat: 12 EUR

Drie porseleinen borden Alice Bavaria H.R. met fruitdecor en bloesems ø19,5cm. Cond.: G

3 Oude borden Delft
Resultaat: 10 EUR

Drie keramieken oude borden Delft met bloemendecor 20e eeuw ø22cm. Cond.: G