Drie oude Hollandse tegels waarvan 2x prachtige Makkumer tegels met ridder te paard 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 14x14cm. en 17,5x17,5cm. Cond.: G
Delftse keramieken gelobte schotel 18e-19e eeuw met Chinoiserie decor (gerestaureerd) ø34cm. Cond.: R
Oude porseleinen likeurfles 20e eeuw in de vorm van een vrouw in kledendracht, hoed met kurk 32cm. Cond.: G
Kavel van 6 porseleinen figuren o.a; Rex Spanje, Tengra en ongemerkt 2e helft 20e eeuw (deel paraplu mist) 16-20cm. Cond.: G
Porseleinen romatisch paar ca. 1980 G.D.R. (Oost Duitsland) 19x19x11cm. Cond.: G
Grote Duits porseleinen vaas, gemerkt Altenburg met rozendecor 20e eeuw in goede staat met geschulpte rand 24xø15cm. Cond.: G
Grote Duitse Biedermeier vaas, verguld met landschapsdecor. Twee oren gelijmd en rand beschadigd 27xø18cm. Cond.: M
Twee Kantonees porseleinen kommetjes in lelievorm beschilderd met figuren en bloemen 6xø11,2cm.
Twee keramieken schenkkannen 2e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Shorten and Son, Stoke on Trent met oranje/groen glazuur 23x20x13cm. Cond.: G, 1x Karlsruher majolica met groen glazuur, handvat gelijmd 22x1...
Twee kleine vazen ca. 1950, beide gemerkt; 1x roodbruin terracotta 10xø10cm. en 1x groen/blauw gespikkeld 10xø13cm. Cond.: G
Twee delen keramiek; 1x vaas, tweekleurig bruin, gemerkt Kieler kunstkeramiek 14xø17cm. en 1x blauw schenkkannetje, gemerkt Tolkemiter Erde Ost Deutsche handarbeit 10xø8cm. Cond.: G
Twee bewerkte marmeren presse-papier (of lakstempels) 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren 9cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuws bord met blauw decor (haarscheur) ø23,3cm. Cond.: R
Twee delen Duits Art Deco aardewerk, gemerkt (Stubl of Stabl?) 30-er jaren. Zwart/griojs en wit verlopen glazuur; 1x schaal op 3 pootjes 6xø24cm. en 1x schaal met hengsels 7x20x18cm. Cond.: G
Twee delen oud keramiek; 1x porseleinen trekpotje ca. 1900, blauw bloemendecor 9x16xø9cm. en 1x Gouda Regina Holland bonbonniere 7x17x10cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen Corpus kruisbeeld ca. 1900 in zeer goede staat 31x20cm. Cond.: G
Oude keramieken kunstenaarsvaasje 60-er jaren met groen/blauw glazuur. Gemonogrammeerd 9xø8,5cm. Cond.: G
Oud kutani vaasje met blauw figurendecor 1e helft 20e eeuw (kraag, scherf gelijmd) Cond.: R
Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw landschapsdecor ø20cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x Münchener Werkstätten ca. 1930 Fayence groen/grijs verlopen glazuur 12xø15cm. en 1x Leach Pottery St. Ives England ca. 1972 wit/bruin glazuur 9xø9cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vaasjes Elmshorner Steengoedfabriek C. en E. Carstens ca. 1930; 1x bloemdecor 8xø8,5cm. en 1x slingerdecor 12xø6cm. Cond.: G
Drie porseleinen borden Alice Bavaria H.R. met fruitdecor en bloesems ø19,5cm. Cond.: G
Drie keramieken oude borden Delft met bloemendecor 20e eeuw ø22cm. Cond.: G