Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

P. Snik, schilderij
Resultaat: 140 EUR

P. Snik, olieverf op linnen, landschap met boerenhuis 50x70cm. Cond.: G

Eef de Weerd, abstract
Resultaat: 300 EUR

Eef de Weerd 1976 (Hengelo), gemengde techniek op karton, abstracte compositie 34x25cm. Cond.: G

Hildegard Korger
Startprijs 10 EUR

Map Hildegard Korger, Schriftgestaltung map vorlagen, studien, VeB Dresden 45x32cm. COnd.: G

Map Fackelträger
Startprijs 10 EUR

Map Fackelträger des Marxismus, zehn portatplactiken VeB verlag Kunst Dresden 40,5x30,5cm. Cond.: G

Gariek, Kunstsammlung Dresden
Resultaat: 10 EUR

Oude map met Staatliche Kunstsammlungen Dresden Kupferstich kabinett. Grafik des neunzehnten und zwanzigsten Jahrhunderts 34,5x27,5cm. Cond.: G

Aquatint, 19e eeuw
Startprijs 10 EUR

Monogram M. 19e eeuw, aquatint op papier, portret Lady Melbourne 18x23cm. Cond.: R

Gravure
Startprijs 10 EUR

P. Holmann 1979 (gravure 39/50), gravure op papier, stilleven met fruit etc. 22x17cm. Cond.: G

Schilderij, gemengde techniek
Startprijs 10 EUR

W.Mesman 1921, pastel op papier,kustgezicht bij nacht met roeiboot. 40x27cm., Cond.:G

Ets, vrouw voor spiegel
Startprijs 10 EUR

Onduidelijk gesigneerde ets 15/50 '93, ets op papier, vrouw voor de spiegel 23x14cm. Cond.: G

Ets Den Bosch
Startprijs 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, Toren te 's Hertogenbosch, 37x53cm., Cond.:G

Egyptische prent
Startprijs 10 EUR

Ongesigneerd Egypte 20e eeuw, gouache op papier, Egyptische voorstelling met valken en scarabee 30x23cm. Cond.: G

Ets, St. Jozefkerk
Startprijs 10 EUR

L. Lansman 19/50, ets op papier, St. Jozefkerk 10x12cm. Cond.: G

Druk, Broerse
Startprijs 10 EUR

Kees Broerse Verre '59, reproductie op papier 30x40cm. Cond.: G

Oude spotprent
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets op papier, "Titel: Surprise" 27x37cm. Cond.: G

Aquarel
Startprijs 10 EUR

Romery '49, aquarel op papier, Ajaccio, Italiaans dorpsgezicht 39x27cm. Cond.: G

Ets, Lugano
Resultaat: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd Lugano - Via Persuia, ets op papier 14x8cm. Cond.: G

Ingekleurde ets, merlin
Startprijs 15 EUR

G. Merlin? Epprueve artiste, ingekleurde ets op papier, "De Seine Parijs" 34x26cm. Cond.: G

Stilleven, onduidelijk gesig. 1965
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd,olieverf op linnen, zonnig stilleven, ca.1965, 30x70 cm., Cond.:G

Ongesigneerd modern
Startprijs 15 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen (cracele verf), abstracte compositie 70x50cm. Cond.: G

Lithografie ca. 1900
Startprijs 15 EUR

Duitse lithografie ca. 1900 door Alfred Bournye Düsseldorf, motief W. Camphausen 51x65cm. Cond.: R

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd Miritz ca. 1930, (Duitse school?), olieverf op paneel (verf laat los), stilleven met kaarskandelaar en kruik met bloemen 37x34cm. Cond.: M

Auguste Brouet, ets
Startprijs 15 EUR

Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, 11/56, ets op papier, boerenhuis met twee figuren. Moetrand is ingescheurd. 15x8.5cm., Cond.:R

P. Dahle
Resultaat: 15 EUR

P. Dahle? (ca. 1920), olieverf op linnen, bergachtig landschap, beschadigingen langs de kanten 59x51cm. Cond.: M

A.E. Eurhler
Resultaat: 15 EUR

A.E. Eurhler? (Duitse School), ets op papier, Werdollendorf riciergezicht 18x24cm. Cond.: G