Postzegelalbum wereldblokken met ca. 300 verschillende postzegels.
Postzegelalbum Slowakije met ca. 1200 verschillende postzegels, gestempeld.
Postzegelalbum Nederland postfris, cataloguswaarde ca. 200 euro.
Diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw o.a; Hengelo, Duitsland, WIlhelmina etc. 13-19cm. Cond.: R.
Postzegelalbum Polenmet ca. 1700 verschillende zegels, gestempeld.
Postzegelalbum Hongarije met ca. 1600 verschillende postzegels, gestempeld.
Twee oude postzegel verzamelboeken, Nederland. Postfris+gestempeld en twee losse mappen. Cond.:R/G
Postzegelalbum Roemenië met ca. 1650 verschillende postzegels.
Postzegelalbum DDR, grootste gedeelte compleet. Cataloguswaarde ca. 700 euro.
Lotje klassiek vooroorlogs Europa in 2 stockboeken en 2 rondzendboekjes
Drie oude postzegelboeken Europa, 1e helft 20e eeuw ( meeste gestempeld). 14-31 cm., Cond.:R
Vier oude postzegel verzamelboeken Nederland, postfris en gestempeld. Cond.:R/G
Postzegelalbum Scandenavië met ca. 2600 verschillende postzegels.
Drie postzegelalbums divers en 1 blik met postzegels (o.a; postfris). Cond.: G
Kavel poststukken, veel aangetekend Julianan, Raad van Kerken 1948, militair etc.
Kavel PTT-post mapjes postfris en losse gestempelde zegels , geschat ca. 220-250 zegels
Postzegelalbum Suriname met ca. 950 verschillende postzegels.