Parelmoer belijmde lepeldoos ca. 1900, stukjes missen 35x15x7,5cm. Cond.:M
5-Delige koffieset van messing o.a; Oosters tablet, 1 Daalderop koffiekan en 2 Jugendstil kannetjes en pot (1x ongemerkt). Hoort niet bij elkaar 12x26x17cm. Cond.: G
Groot tinnen bord 19e eeuw met 3 stempels (engeland) in goede staat ø35cm.
Zeven oude kurketrekkers gemaakt van wortelhout 20e eeuw ca. 15cm. Cond.: G
Twee marmeren art-deco boekensteunen ca. 1920, (1 chip) 16x10x14cm.
3-Delig tinnen moccaservies, bewerkt 1e helft 20e eeuw 7-22cm. Cond.: R
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
Twee antieke oefendegens; 1x verbogen en 1x heft mist 106-108cm. Cond.: M
Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.
Drie aparte 19e eeuwse gietijzeren strijkijzers, o.a. 1 kinderstrijkijzer. 9-14 cm., Cond.:G
Oud pallisanderhouten paneel met diverse houtsoorten ingelegd o.a; been, noten, vruchtenhout. Oosterse voorstelling met figuren in zeer goede staat. 36x25cm.
1x Oude gietijzeren visschaal 24x3x18cm. met daarbij een set plated messenleggers in doos. Gemerkt Zilmeta 20e eeuw 3x11x16cm. COnd.: G
Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G