Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kandelaren
Resultaat: 110 EUR

Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 39xø16cm.

Parelmoer lepeldoos
Resultaat: 40 EUR

Parelmoer belijmde lepeldoos ca. 1900, stukjes missen 35x15x7,5cm. Cond.:M

Bijbel
Resultaat: 65 EUR

Vroege Duitse bijbel "Biblia das ist die Ganze schrift Alten und neue testaments verdeutlicht durch D. Martin Luther 1701", met gravures van E. Andre Sohn. Originele band (beschadigd) 9x23x36cm. Cond....

Koperen dieblad + div.
Geen vanafprijs

5-Delige koffieset van messing o.a; Oosters tablet, 1 Daalderop koffiekan en 2 Jugendstil kannetjes en pot (1x ongemerkt). Hoort niet bij elkaar 12x26x17cm. Cond.: G

Tinnen bord
Resultaat: 20 EUR

Groot tinnen bord 19e eeuw met 3 stempels (engeland) in goede staat ø35cm.

7 Kurketrekkers
Resultaat: 20 EUR

Zeven oude kurketrekkers gemaakt van wortelhout 20e eeuw ca. 15cm. Cond.: G

Gong, 3 delen
Resultaat: 20 EUR

3-Delige wandgong ca. 1900 voorstellend een bronzen aap hangend aan een eiken plank, met gong 80x15x19cm. Cond.: G

Was stamper, koper
Geen vanafprijs

Koperen wasstamper "The Swiftsure Liverpool" ca. 1900 in goede originele staat 98xø23cm.

2 Olielampen
Resultaat: 10 EUR

Twee staande petroleumlampen ca. 1900; 1x met glazen reservoir en 1x met metalen reservoir 34-40cm. Cond.: G

Boekensteunen, marmer
Startprijs 10 EUR

Twee marmeren art-deco boekensteunen ca. 1920, (1 chip) 16x10x14cm.

Doosje platen
Resultaat: 10 EUR

Goot kavel vooroorlogse grammofoonplaten in hoezen Cond.: G

Tinnen setje
Startprijs 10 EUR

3-Delig tinnen moccaservies, bewerkt 1e helft 20e eeuw 7-22cm. Cond.: R

2 Koperen aanstekers
Resultaat: 10 EUR

Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G

2 Oefendegens
Startprijs 10 EUR

Twee antieke oefendegens; 1x verbogen en 1x heft mist 106-108cm. Cond.: M

Divers tin
Resultaat: 15 EUR

Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.

Kavel strijkbouten
Startprijs 10 EUR

Drie aparte 19e eeuwse gietijzeren strijkijzers, o.a. 1 kinderstrijkijzer. 9-14 cm., Cond.:G

Antieke haarband
Startprijs 10 EUR

Haarband bruin ca. 1900 in goede originele staat 33cm.

Loden gewicht
Startprijs 10 EUR

Vroeg loden gewicht ca. 1600? (ongeëikt!) 5xø4,3cm.

Bronzen vijzel
Startprijs 10 EUR

Bronzen vijzel ca. 1800 met stamper 7,5xø11cm. Cond.: G

7 Delen tin
Resultaat: 10 EUR

Zeven delen antiek/oud tin 19e-20e eeuw 8-18cm. Cond.: G

Houten schilderij
Resultaat: 10 EUR

Oud pallisanderhouten paneel met diverse houtsoorten ingelegd o.a; been, noten, vruchtenhout. Oosterse voorstelling met figuren in zeer goede staat. 36x25cm.

Schaal + messenleggers
Startprijs 10 EUR

1x Oude gietijzeren visschaal 24x3x18cm. met daarbij een set plated messenleggers in doos. Gemerkt Zilmeta 20e eeuw 3x11x16cm. COnd.: G

Messing presenteerdoos
Startprijs 15 EUR

Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G

Kanonhuls 1922
Resultaat: 15 EUR

Grote kanonhuls 1922 messing 60xø14cm. Cond.: G