Kristallen schenkkannetje met 3 waaierkristallen glaasjes 10-17cm. Cond.: G
4-Delig kristallen setje 20e eeuw; 1x tablet, 1x schenkkannetje, 1x karafe en 1x houder met plated omranding 16xø17cm. Cond.: G
Grote rode glazen design vaas DutZ 2e helft 20e eeuw 25x29x21cm. Cond.: G
Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x roomstelletje, 1x dekselcoupe, 2x dekselschalen en 1x karaf 12-35cm. Cond.: G
Drie prachtige glazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 15xø6,6cm. Cond.: G
Prachtige roze opaline schenkkan ca. 1890, mondgeblazen met handbeschilderd bloemdecor in zeer goede staat 33x14xø11cm. Cond.: G
3-Delige Royal Leerdam drinkset in zeer goede staat 7,5x21cm. Cond.: G
Duitse glazen design schaal, gemerkt Jean Beck München (chips bij bovenrand) 20e eeuw 135xø23cm. Cond.: R
Mondgeblazen glazen schip in glazen fles (Golden Hind) 29x13cm. Cond.: G