Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Daalder 1686
Resultaat: 15 EUR

Daalder West Friesland 1686, iets corosie, Cond.: F+

Diversje muntjes
Resultaat: 20 EUR

Doosje met diverse munten o.a; 2x Silver Wedding Crown 1947-1972 Queen Elizabeth, 1x Gibraltar Crown 1967, 1/2 cent NL 1934, en andere Duitse, Nederlands en overige munten.

30 Munten,
Resultaat: 50 EUR

Lot 30 munten Nederland, Duitsland, België, Frankrijk en Rusland. Diverse kwaliteiten.

Klein muntenalbum
Resultaat: 35 EUR

Nederland vanaf 1/2 ct t/m 2.5 gld., brons-nikkel en zilver, tevens wat penningen en buitenland ook zilver. Leuk lot voor starter. Kwaliteit FR+ZFR.

Munt + Penning
Resultaat: 35 EUR

1x Penning 50 jarig jubileum van Emma met opschrift "Koningin, Moeder Regentes 1879 -1929" en 1x "Notgeld der Provinz Westfalen 1923 10.000 Mark". Beide in goede conditie.

Diverse munten, 8x
Resultaat: 20 EUR

Diverse munten, 8x. O.a. fl 10,-herrijzingsmunt, ECU munt1992, 1/2 dollar USA 1964 met rand, 1 korona 1915, 1 korona 1912, 10 Kc Tsjecho-Slowakije 1918-1928, 2 munten van 1 Korona Hongarije 1912 + 19...

Muntenalbum met munten
Resultaat: 70 EUR

Zwart boek koninkrijk + VOC. Vanaf 1/2 Ct. t/tm 2,5 Gld. Brons, nikkel en zilver. VOC duiten Holland + Utrecht en enkele Duits koper, Cond.: FR-ZF

Divers briefgeld
Startprijs 30 EUR

Divers papiergeld 1e helft 20e eeuw o.a; China, Holland, Peru, Indonesië, Roemenië, Duitsland etc. Cond.: R-G

4 Zilveren munten
Resultaat: 35 EUR

Vier zilveren vijftig gulden munten. Vijftig jaar bevrijding, 1945-1995.

Zwart album buitenland
Resultaat: 35 EUR

Zwart muntenalbum Importa met buitenlandse munten, ook zilver. Leuk voor de starter-verzamelaar.

26 Munten Duitsland
Resultaat: 45 EUR

26 Munten Duitsland, zilver diverse jaren. Diverse 2 en 1 Mark stukken en zilveren penning 1972.

Doosje, 11 zilv. dubbeltjes
Resultaat: 40 EUR

Muntkoker de Bijenkorf Amsterdam met 11 zilveren dubbeltjes ca. 1950.

Stuiver, bonk
Startprijs 50 EUR

Stuiver, bonk 1788 Cylon Galle VOC Cond.: FR

3 Oosterse munten
Startprijs 50 EUR

1x China messing 50 cent 1913, 2x tempelgeld (tin-flower 1569-1629)

Div. zilveren munten
Startprijs 50 EUR

Diverse zilveren munten; 4x Zilveren 10 gulden Nederland, 1x Zilveren daalder en Set dommetjes

2 Chinese munten
Resultaat: 140 EUR

Twee munten China dollar birth of Republic of China (Y318a.1)

10x UNC set NL
Startprijs 50 EUR

Tien UNC sets Nederland 1976-1980 en 1982-1986

4 Diverse munten
Resultaat: 130 EUR

Vier zilveren munten/penningen Engeland en Italië

10x UNC set NL
Startprijs 50 EUR

Tien UNC sets Nederland 1976-1980 en 1982-1986

15x Set Ned. provincien
Startprijs 50 EUR

Vijftien sets Nederlandse provincien 1987 t/m 1997 en 1999 (3x dubbele)

16x Set Ned. Ant.
Resultaat: 60 EUR

Zestien sets UNC, Ned. Antillen vanaf 1980 t/m 2001, diverse jaren

6x 10 Gulden proof
Resultaat: 50 EUR

Nederland 6 zilveren 10 gulden munten Proof 1994-95-96-97-97-99

Diverse munten
Resultaat: 50 EUR

Doosje Nederland centen (bruin) + grolcenten div. jaren + 10 Gld 1994, 10 Ecu 1992, set 1980, set 1 gld 2001 Tim v. Melis, 1x daalder Uni van Utrecht, 2x vergulde penning Market Garden 1994, herdenkin...

Kavel penningen
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 22 Russische penningen o.a; 1966 Radetzky, 1x Bertoni Milano Santoinio di Padova, 1x Fritz Heckert 1884-1936, etc. etc.