Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Wekkers
Startprijs 20 EUR

Drie oude reiswekkers, functies niet getest 6-7cm. Cond.: R-G

Klok, pub model
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten pubklok, houtgepind 20e eeuw. Electrique Brillie, gemaakt door Paul Robert ingenieur electricien. Met centrale secondenwijzer ø34x8,5cm. Cond.: G

Grootmoeders tijd, klok
Startprijs 20 EUR

Oude eikenhouten fineer pendule, ca.1920, met bloemdecor. Lichte fineerschade zijkant, met gong. 28x45x14cm., Cond.:R

Klokje
Startprijs 25 EUR

Oude eigenbouw eikenhouten wandklok met pendule uurwerk ca. 1880, 8-daags 44x20x13cm. Cond.: R

BimBam
Startprijs 25 EUR

Gustav Becker wandregelateur ca. 1920 met staaf-gongslag en eikenhouten fineer kast. In originele staat 82x34x20cm. Cond.: R-G

Zaans klokje
Startprijs 25 EUR

Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met notenhouten kast en bronzen armaturen met atlas.slagwerk. 2e helft 20e eeuw. 66x24x17cm. Cond.:G

Art Deco wandklok
Resultaat: 25 EUR

Leuke Art Deco wandklok met chroom ca. 1930, donker eiken fineer 52x19x40cm.

Comtoise klokje
Resultaat: 30 EUR

Mini comtoise klok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat, zonder slinger 26x17x10cm. Cond.: G

Klok met 2 gewichten
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten gewichtenklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 76x25x10cm.

Klok, zakhorloge vorm
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve messing wandklok in de voirm van een zakhorloge 20e eeuw 4xø24cm. Cond.: G

Wortelnoten Zaanse klok
Resultaat: 30 EUR

Grote Zaanse klok met noten kast 2e helft 20e eeuw met atlas en bronzen gietwerk in zeer goede staat 62x25x15cm. Cond.: G

Marmeren pendule
Resultaat: 30 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met 8-daags uurwerk. Marmer is slecht. 27x23x15cm. Cond.:M

Zaanse klok
Resultaat: 30 EUR

Grote oude notenhouten Zaanse wandklok met atlas en bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x26x16cm.

Zaanse klok
Startprijs 30 EUR

Oude notenhouten Zaanse klok. FSH Germany uurwerk met atlas, bel en bronzen aramturen (1 zuil zit los) 62x24x15cm. Cond.: G

2 Klokjes
Resultaat: 35 EUR

Twee oude tafelklokjes van messing en/of hout met batterijfunctie 20e eeuw in zeer goede staat 17x13x5cm. en 13x10x6cm.

Art Deco klokkenstel
Startprijs 30 EUR

Marmeren Art Deco klokkenstel met jonger Junghans uurwerk (marmer licht beschadigd) 18x24x7cm. en 12x8x7cm. Cond.: R

Art Deco miniatuurklokje
Startprijs 35 EUR

Kleine Duitse wekker ca. 1910 met messing kast, functies niet getest 10x6,5x4,5cm. Cond.: G

Engels tafelklokje
Startprijs 40 EUR

Engelse tafelklok ca. 1910 met bewerkte eiken kast in goede originele staat 30x24x16cm.

Keramiek klokkenstelletje
Startprijs 40 EUR

3-Delig Jugendstil keramieken klokkenstel met cassis-kleurig glazuur ca. 1900. Met wekkeruurwerk in goede originele staat 23x24x8cm. en 29x11x8cm.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 60 EUR

Duitse Schwarzwalder klok met beschilderde houten wijzerplaat (randschade), verder in originele redelijke staat 19e eeuw 32x25x15cm.

Regelateurtje
Resultaat: 40 EUR

Kleine Junghans regelateur ca. 1890 van notenhout fineer en origineel goudgekleurd in goede originele staat. 60x21x12cm.

Houten klok met datum
Resultaat: 70 EUR

Notenhouten Art Deco wekker met draaibare kalender ca. 1930 (origineel) in goede staat 19x34x6cm.

Pubklok
Resultaat: 40 EUR

Pubklok (schoolklok) met origineel Gustav Becker Sileria uurwerk en gongslag ca. 1900. Metalen wijzerplaat, geheel in goede originele staat 16xø40cm. Cond.: G