Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten naaitafel
Geen vanafprijs

Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm. Cond.: U

Salontafel
Geen vanafprijs

Moderne salontafel met geslepen glazen plaat in goede staat 43x68x110cm. Cond.: G

Tafeltje met lade
Geen vanafprijs

Oud groen beschilderd houten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw, Chabby chic in goede staat 61x78x40cm. Cond.: G

Oude armleunstoel
Resultaat: 10 EUR

Oude armleunstoel met houtsnijwerk in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met velours stoffering in goede staat 90x65x60cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 10 EUR

Antiek Engels mahoniehouten bijzettafeltje met nieuw blad. 52x42cm.,Cond.:R

Hoekconsole
Resultaat: 10 EUR

Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G

Spiegel, houten polichroom
Resultaat: 10 EUR

Oude spiegel met goudkleur 2e helft 20e eeuw (kunststof) 68x58cm. Cond.: G

Spiegel. Gotische stijl
Resultaat: 15 EUR

Eiken Neo-gotische spiegel ca. 1900 60x93cm. Cond.: G

Eiken spiegel
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten antieke Jugendstil spiegel met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 131x67x9cm. Cond.: G

Engelse schommelstoel
Resultaat: 25 EUR

Engelse eikenhouten schommelstoel ca. 1900 met stoffen zitting in goede originele staat 95x62x44cm.

Bloementafel
Startprijs 20 EUR

Massief eikenhouten bloementafel ca. 1900 Duitsland in goede originele staat 77x37x37cm.

Kapstok met spiegel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten handgestoken kapstok met ovale spiegel ca. 1900 en met leeuwekoppen 10x87x30cm. Cond.: G

Bijzettafel
Startprijs 20 EUR

Oude bijzettafel van mahoniehout 20e eeuw met eiken 3-spant voet 54xø74cm. Cond.: G

Ladenkastje
Resultaat: 25 EUR

Oud mahonie houten ladenkastje, 2e helft 20e eeuw, in Queen Anne stijl. In zeer goede staat. 65x69x39cm.

Ovaal tafeltje
Startprijs 20 EUR

Notenhouten ovale tafel met groen leer op het blad, Engeland 2e helft 20e eeuw met onderling verbonden 4-spant poot en kop0eren leeuwepootjes 54x121x55cm. Cond.: G

Kranten standaard
Resultaat: 20 EUR

Houtgedraaide lectuurbak ca. 1900 (beschadigd) 42x54x41cm. Cond.: R

Teakhouten zuil met sleuven
Resultaat: 45 EUR

Decoratieve teakhouten piedestal 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x23x23cm. Cond.: G

Oosters tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch bijzettafeltje, rondom handgestoken met Perzische tekens en met parelmoer inleg, paar stukjes missen 60x36x36cm. Cond.: R-G

Engelse voltaire
Startprijs 20 EUR

Engelse mahoniehouten voltaire in goede originele staat 19e eeuw 108x87x75cm. Cond.: R

Theewagentje
Startprijs 20 EUR

Oude eikenhouten theewagen met wieltjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 64x76x46cm.

Vitrinekastje
Startprijs 20 EUR

Oud Hollands wortelnoten hangvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw, lichte fineerschade 53x58x19cm. Cond.: R

Televisiekast, stijlmeubel
Resultaat: 30 EUR

Hollandse eikenhouten 2-deurs kastje met snijwerk op de deuren, midden 20e eeuw 90x77x52cm. Cond.: G

Orgelgebogen halkastje
Resultaat: 30 EUR

Klein Hollands eikenhouten orgelgebogen kastje met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 57x57x34cm. Cond.: G

Hollandse hangvitrine
Resultaat: 25 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x67x17cm. Cond.: G