Oude map met Staatliche Kunstsammlungen Dresden Kupferstich kabinett. Grafik des neunzehnten und zwanzigsten Jahrhunderts 34,5x27,5cm. Cond.: G
Monogram M. 19e eeuw, aquatint op papier, portret Lady Melbourne 18x23cm. Cond.: R
W.Mesman 1921, pastel op papier,kustgezicht bij nacht met roeiboot. 40x27cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerde ets 15/50 '93, ets op papier, vrouw voor de spiegel 23x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, Toren te 's Hertogenbosch, 37x53cm., Cond.:G
Ongesigneerd Egypte 20e eeuw, gouache op papier, Egyptische voorstelling met valken en scarabee 30x23cm. Cond.: G
L. Lansman 19/50, ets op papier, St. Jozefkerk 10x12cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets op papier, "Titel: Surprise" 27x37cm. Cond.: G
Romery '49, aquarel op papier, Ajaccio, Italiaans dorpsgezicht 39x27cm. Cond.: G
Twee marmeren art-deco boekensteunen ca. 1920, (1 chip) 16x10x14cm.
3-Delig tinnen moccaservies, bewerkt 1e helft 20e eeuw 7-22cm. Cond.: R
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
Twee antieke oefendegens; 1x verbogen en 1x heft mist 106-108cm. Cond.: M
Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.
Drie aparte 19e eeuwse gietijzeren strijkijzers, o.a. 1 kinderstrijkijzer. 9-14 cm., Cond.:G