Twee vroege tinnen kraantjeskannen ca. 1800 in goede originele staat 38-40cm.
Oude 3-lichts tafellamp met messing voet en Tiffany stijl lampenkap en natuurstenen voet 2e helft 20e eeuw 58x32cm. Cond.: G
Drie delen decoratief empire-stijl 2e helft 20e eeuw; 1x dekselcoupe brons (2-kleurig), 2x boekensteun brons (2-kleurig) met putti en marmeren voet. In goede staat 23-36cm.
Drie delen oud Hollands industrieel emaille 50-er jaren; 2x hanglampen (grijs geëmailleerd), 1x electrische wandklok (grijs geëmailleerd) 32-43cm. Cond.: G
Vergulde 19e eeuwse houten crucifix met porseleinen Corpus Christi en ketting, onder stolp. In goede staat 50xø20cm.
Drie bronzen vijzels 18e-19e eeuw met stampers in goede originele staat 9,5xø10,7cm., 10,3xø12cm. en 10,7xø10,5cm.
Boulle ingelegde doos ca. 1880, ingelegd met koper inleg, diverse houtsoorten en parelmoerinleg. Voorstellend twee roofvogels en vaas met bloemen. In goede originele staat 9x57x13cm.
Gietijzeren Historisme etagetafel met cherubijnkoppen etc. Duitsland, goudkleurig geschilderd in zeer goede staat 76xø30cm.
Kavel oude auto-onderdelen ca. 1960, model Glas 1700 (lichte oxidatie) 9-15cm. Cond.: R-G
Romeinse bronzen Fibula speld ca. 200 na Christus (Germaan-Romeins) in zeer goede staat 8x4x0,8cm.
Tiffany stijl tafellamp met compositie metalen voet 2e helft 20e eeuw (1 barstje) 60x47x53cm. Cond.: R
Jugendstil gietijzeren inktstel ca. 1900 24x30x13cm. en een kopergenagelde 19e eeuwse hengselemmer 31xø34cm. (inktstel zonder binnenglaasjes) Cond.: G
Oud handbeschilderd dienblad 20e eeuw in goede staat 39x61cm.
Zwitserse toiletset ca. 1950 met 2 speeldozen (1x voor make-up en 1x als sieradendoos), beide functioneren. Tevens een kam, 2 borstels en spiegel met filigrain decor. Gemerkt Thorens 12-33cm. Cond.: G
Prachtige oude miniatuur met boulle omlijsting en inlegwerk van schildpad en parelmoer (stukje koper mist) 14x12cm. Cond.: R-G
Grote oude Art Nouveau stijl damesbuste, bronskleurig gepatineerd (kalk). Gesigneerd R. Aurelio 20e eeuw in goede staat 57x35x20cm.
Twee decoratieve bronzen dekseldozen met glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 22x12x12cm.
Twee bronzen vijzels 17e-18e eeuw in goede originele staat met originele oude patina, stampers missen. 11,3xø14,3cm. en 11x14,2cm.