20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Koperen doofpot
Resultaat: 20 EUR

Doofpot van koper met messing 19e eeuw in goede originele staat 43xø27cm.

Set in koffer
Resultaat: 20 EUR

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met gewichtenset 20x20x45cm. Cond.: G

Koperen schaal
Resultaat: 15 EUR

Oude Oosterse koperen schaal 1e helft 20e eeuw 10xø24,5cm.

Daalderop tafelstuk
Resultaat: 15 EUR

Hollandse tafel-presenteerschaal van messing met kristallen geslepen binnenbak. Gemerkt Daalderop Holland ca. 1900 Jugendstil 19xø23cm. Cond.: G

Plaquette
Resultaat: 15 EUR

Cement-gegoten plaquette 2e helft 20e eeuw 32x28x14cm.

Koperen kan
Resultaat: 15 EUR

Roodkoperen 19e eeuwse chocoladekan met comfoor (gezwaluwstaart). In goede originele staat 43x19xø16cm.

Doos divers antiek
Resultaat: 15 EUR

Divers oud/antiek o.a; Chinees porselein (18e-19e eeuw), Zwiebelmuster, keramiek, koetslamp etc. Cond.: M-G

Documentenkistje
Resultaat: 15 EUR

Teakhouten archiefkastje met lade, 2 deurtjes en vakverdeling 2e helft 20e eeuw in goede staat 31x34x22cm.

Japans lakwerk cocktailset
Resultaat: 15 EUR

Koffiemolen, D.E.
Resultaat: 15 EUR

3 Delen P. Regout
Resultaat: 15 EUR

3 Delen P. Regout

Antiek anker
Resultaat: 12 EUR

Handgesneden anker met ring (19e eeuw of ouder) 17xø18cm. Cond.: G