20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

W. v/d Heide, schilderij
Resultaat: 20 EUR

W. v.d. Heide, olieverf op paneel, Twentse boerderij met kippen 24x30cm. Cond.: G

Landkaart Denemarken
Resultaat: 20 EUR

Antieke Deense landkaart van Captain J.H. Mansa N.B.K. 1840. Randschade en vochtvlekken 72x52cm. Cond.: M-R

Gravure 1765
Resultaat: 20 EUR

A. overlaet Fecit 1765, 18e eeuwse ets op papier voorstellend mosselvissers en schepen 12,5x10cm. Cond.: G

Gravure, Boehne 1744
Resultaat: 20 EUR

Böhm fecit 1744, ets op papier, haven met ruïne 7,5x8,5cm. Cond.: G

Duitse tekening ca. 1800
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, tekening op papier, bergachtig landschap met kasteel 11x9cm. Cond.: G

4 Gravures, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Vier 19e eeuwse ingekleurde Franse gravures op papier, statie portretten 21x11cm. Cond.: G

Oude gravure
Resultaat: 15 EUR

Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G

Schilderij, v. Weerd
Resultaat: 15 EUR

Henk van Weerd 1941, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 15 EUR

Houtsnede
Resultaat: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G

Ets, Martin van Waning
Resultaat: 10 EUR

Martin van Waning (Den Haag 1887 - 1972 Dokkum), ets op papier, kerk van Milaan 26x32cm. Cond.: G

Portret Cs/68
Resultaat: 10 EUR

Monogram CS/68, olieverf op linnen, vrouwenportret 30x40cm. Cond.: G

4 Antieke gravures
Resultaat: 10 EUR