Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Briefopenener
Resultaat: 25 EUR

Briefopener in de vorm van een zwaard bekroond met helm en wapen, Napoleon en zijn borstbeeld. Lemmet van parelmoer, heft plated. L.15cm.

Zilveren botermes
Resultaat: 25 EUR

Antiek 835/000 zilveren botermes, fraai gegraveerd, steel met spatelheft en parelrand. MT.: J.M.van Kemepn, Voorschoten anno 1892. L.20cm., ca. 40gr.

Plated schaal
Resultaat: 25 EUR

Oude plated hengselmand 1e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 18x24x7cm. Cond.: R-G

Zilveren notenpeller
Resultaat: 25 EUR

Zilveren notenpeller, 835/000, met waaierheft. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten anno 1918. L.15cm.

2 Zilv. vingerhoedjes
Resultaat: 20 EUR

Twee vingerhoedjes, zilver 835/000. Een bewerkt met een bloemenrand en de andere met gegraveerde rand. Totaal ca 8,7 gr

Zilveren kinderlepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 kinderlepel met ovale bak ( om kinderen te dwingen rechtshandig te eten) steel met puntfilet, Zilverfabriek Voorschoten ca. 1940, L.12cm., Ca. 28gr.

Zilveren theeschep
Resultaat: 20 EUR

Zilveren theeschep 835/000, bak met afbeelding van schaatsende man en vrouw in duwslee, gevlochten steel bekroond door molen met draaiende wieken. Zaanlandse zilversmederij Haarlem ca. 1930. L. 7cm., ...

Zilveren suikerschep
Resultaat: 20 EUR

Zilveren suikerschep 835/000, kolenschep model, bewerkte steel met bokkepoot. MT.: Pako, Rhenen anno 1950, L.11cm., ca. 16gr.

Zilveren suikerschep
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep, getorste steel bekroond door een apostel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. L.12cm., ca. 10gr.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 roomlepel met bladsteel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 18gr.

Plated servies
Resultaat: 15 EUR

Oude 12-delige koperen bewerkt servies bestaande uit 6 likeurkelken en 6-delige koffieset 10,5-22cm. Cond.: G

Divers plated
Resultaat: 15 EUR

Divers oud plated o.a; suikerschaal, suikertang, theezeef, vork etc. 9-23cm. Cond.: G