Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Schaaltjes, Kang Xi 6264
3 Schaaltjes, Kang Xi

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Plaquette Fam Rose 6438
Plaquette Fam Rose

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Blauwe vazen 6478
2 Blauwe vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese kom, 19e eeuw 6022
Chinese kom, 19e eeuw

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Yxing trekpotje, tekst 6023
Yxing trekpotje, tekst

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Chin. vaas met onderzetter 6320
Chin. vaas met onderzetter

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Theepotje 6206
Theepotje

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Trekpotje, 18e eeuw 6293
Trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Chinees bord 6608
Chinees bord

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Imari tulpenvaas 6448
Imari tulpenvaas

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Kang Xi schotel 6030
Kang Xi schotel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2 Borden, Kang Xi 6031
2 Borden, Kang Xi

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2 Yixing potjes 6299
2 Yixing potjes

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Kang Xi klap muts 6392
Kang Xi klap muts

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6014
Tegeltableau

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Imari trekpot 6042
Imari trekpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4 Delen Kang Xi 6046
4 Delen Kang Xi

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4-Delig kaststel 6267
4-Delig kaststel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Theepot, flacon + melkkan 6353
Theepot, flacon + melkkan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Fam. Verte bord 6356
Fam. Verte bord

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees bord 6040
Chinees bord

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Geel trekpotje 6300
Geel trekpotje

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Herend servies, vogels 6019
Herend servies, vogels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Makkumse plaquette 6079
Makkumse plaquette

Resultaat:

170 EUR