Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Buffetkast 4034
Buffetkast

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Vitrine, geslepen glas 4120
Vitrine, geslepen glas

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Tafel+4 stoelen 4003
Tafel+4 stoelen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kussenkast, eikenhout 4035
Kussenkast, eikenhout

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Speeltafel 4036
Speeltafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse hoekkast 4171
Franse hoekkast

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Mahonie secretaire 4041
Mahonie secretaire

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Kussenkast 4026
Kussenkast

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Buffetkast 4069
Buffetkast

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chaise longue 4044
Chaise longue

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kastje, Stöpler 4046
Kastje, Stöpler

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Eiken kist, 4147
Eiken kist,

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Buffetkast 4018
Buffetkast

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Bridge tafeltje 4007
Bridge tafeltje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ronde eethoek tafel 4038
Ronde eethoek tafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pianokruk 4092
Pianokruk

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wortelnoten bijzettafel 4114
Wortelnoten bijzettafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ovale eiken tafel 4178
Ovale eiken tafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hoekvitrine 4197
Hoekvitrine

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kastje + etagere 4190
Kastje + etagere

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Armstoel, 18e eeuw 4015
Armstoel, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zuil, marmeren blad 4071
Zuil, marmeren blad

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Armleunstoelen 4155
2 Armleunstoelen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Klapbuffet, Louis Seize 4172
Klapbuffet, Louis Seize

Resultaat:

125 EUR