Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Kathe Kruse (Sam, Kätchen) 3062
2x Kathe Kruse (Sam, Kätchen)

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Mahonie poppenwieg 3066
Mahonie poppenwieg

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
16 Modelauto's Dinky 3009
16 Modelauto's Dinky

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kathe Kruse, Jeanette 3070
Kathe Kruse, Jeanette

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Schuco auto met garage 3002
Schuco auto met garage

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6 Delen speelgoed 3089
6 Delen speelgoed

Resultaat:

46 EUR

Verkocht
Divers (blikken) speelgoed 3090
Divers (blikken) speelgoed

Resultaat:

46 EUR

Verkocht
Sleetje 3077
Sleetje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Diverse modelauto's 3010
Diverse modelauto's

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Speelgoedauto's 3026
3 Speelgoedauto's

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
. 3031
.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Divers oud speelgoed 3016
Divers oud speelgoed

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Vintage Barbie 3018
Vintage Barbie

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Steiff ezel 3028
Steiff ezel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Gama 3085
Gama

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Diverse tinnen soldaten 3032
Diverse tinnen soldaten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Model Reef 3044
Model Reef

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Jones KL44 Crane 3083
Jones KL44 Crane

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Paard, 19e eeuw 3076
Paard, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Stoeltjes 3079
3 Stoeltjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
ATC Mustang 3087
ATC Mustang

Resultaat:

20 EUR