Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Gobelin versieringen 2215
2x Gobelin versieringen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Heilig Hart beeld 2430
Heilig Hart beeld

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zwitserse officiers sabel 2458
Zwitserse officiers sabel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hertenvanger 2233
Hertenvanger

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Scheepskompas 2012
Scheepskompas

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Theestoof, tang + schepje 2508
Theestoof, tang + schepje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke plafondlamp 2323
Antieke plafondlamp

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Slot 2354
Slot

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Revolver 2206
Revolver

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Marmeren zuil 2465
Marmeren zuil

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Spiegel, gietijzeren omlijsting 2489
Spiegel, gietijzeren omlijsting

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen Chinese schotel 2004
Bronzen Chinese schotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse console 2018
Franse console

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote koffiemolen 2025
Grote koffiemolen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jardiniere 2028
Jardiniere

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3-Delige gordijnset 2214
3-Delige gordijnset

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen vuurpotje 2290
Bronzen vuurpotje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Baby hangmat 2333
Baby hangmat

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kachel 2374
Kachel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen schemerlamp 2389
Bronzen schemerlamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lampje, pegelvorm 2392
Lampje, pegelvorm

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pronkvitrine, 19e eeuw 2457
Pronkvitrine, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Tinnen kannen 2095
2 Tinnen kannen

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Divers bestek 2342
Divers bestek

Resultaat:

90 EUR