Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Glazen kandelaars 5553
2 Glazen kandelaars

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Delen glaswerk 5557
3 Delen glaswerk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Glazen inktstel 5560
Glazen inktstel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
10 Glazen, verguld 5529
10 Glazen, verguld

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4 Glazen schaaltjes 5546
4 Glazen schaaltjes

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kristallen kaasstolp 5575
Kristallen kaasstolp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Glas-schaal, VSL 5576
Glas-schaal, VSL

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Antieke glazen 5577
2 Antieke glazen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Copier asbak 5579
Copier asbak

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke wijnkoeler 5538
Antieke wijnkoeler

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Glazen groene bokaal 5563
Glazen groene bokaal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Art Deco schaaltje 5581
Art Deco schaaltje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Glazen karaf 5582
Glazen karaf

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Divers glaswerk 5583
Divers glaswerk

Resultaat:

15 EUR