21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

A. Reinders, stilleven 1449
A. Reinders, stilleven

25 EUR

Irmi, papegaai 1453
Irmi, papegaai

25 EUR

3 Houtsnedes, Jaap Weijand 1472
3 Houtsnedes, Jaap Weijand

25 EUR

Japanse houtsnede 1498
Japanse houtsnede

25 EUR

Diverse grafieken 1215
Diverse grafieken

20 EUR

Göhring 1248
Göhring

20 EUR

Ets, P.A. Nijgh 1310
Ets, P.A. Nijgh

20 EUR

2 Modeprenten 1330
2 Modeprenten

20 EUR

Schilderij, Neuhausen 1355
Schilderij, Neuhausen

20 EUR

Franse mode-gravures 1361
Franse mode-gravures

20 EUR

Schilderij, A. Sap 1384
Schilderij, A. Sap

20 EUR

Schilderij, zonnebloem/meloen 1451
Schilderij, zonnebloem/meloen

20 EUR

Gravure/ets D.N. Chodowiecky 1454
Gravure/ets D.N. Chodowiecky

20 EUR

Hollandse gravure, Westmaas 1473
Hollandse gravure, Westmaas

20 EUR

Schilderij, J. Varly 1601
Schilderij, J. Varly

20 EUR

A. Schwermann 1909 1456
A. Schwermann 1909

15 EUR

Ro Mogendorff, kempvis 1511
Ro Mogendorff, kempvis

15 EUR

Japanse houtsnede 1513
Japanse houtsnede

15 EUR

Ongesigneerd landschap met kerk 1397
Ongesigneerd landschap met kerk

10 EUR