Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Armband nefriet 3 rij 428
Armband nefriet 3 rij

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Collier GG koord gevlochten 60
Collier GG koord gevlochten

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Streekbroche met diamant. 86
Streekbroche met diamant.

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Ring saffier diamant 691
Ring saffier diamant

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Oorknoppen GG camee 307
Oorknoppen GG camee

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Antieke GG broche 77
Antieke GG broche

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oorhangers WG met Saffier 501
Oorhangers WG met Saffier

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Brilj.ring GG 739
Brilj.ring GG

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bloedkoraal collier 59
Bloedkoraal collier

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gouden broche, Zeeuwse knop 82
Gouden broche, Zeeuwse knop

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Hanger collier WG parel 111
Hanger collier WG parel

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Munthanger 10 gulden 8
Munthanger 10 gulden

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Ring GG Amethist Briljant 185
Ring GG Amethist Briljant

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gouden horloge, prisma 230
Gouden horloge, prisma

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Ring brilj./smaragd GG 603
Ring brilj./smaragd GG

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Plaatarmband GG nico 378
Plaatarmband GG nico

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Bloedkoralen 135
Bloedkoralen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Gourmetarmband GG 402
Gourmetarmband GG

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Ring WG met Roze Saffier en Diamant 526
Ring WG met Roze Saffier en Diamant

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Parelcollier 4 rijen 706
Parelcollier 4 rijen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zakje bloedkoraal 62
Zakje bloedkoraal

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Ring brilj./saffier . WG 101
Ring brilj./saffier . WG

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Broche GG portret 311
Broche GG portret

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Ring brilj./saffier GG 631
Ring brilj./saffier GG

Resultaat:

140 EUR