Antieke schildbroche GG 585/000. Prachtige broche, medaillon vormig met kwastjes, in zeer goede staat. ø 59x34 mm. ca 5.9 gr cond. U
Kavel diverse sieraden, met o.a. zilveren gourmetcollier een engelbroche, ring en armband.
Twee delen zilver: 1x koker met scharnierend deksel voorzien van fraai bloembewerkingen met vergulde binnenzijde (mist stopje) 6x1,5cm. en 1x tasbeugel met getrembleerde rand 9x5cm. Totaal ca. 78gr.
Engels zilveren melkkan op 8-kantige voet, 925/000, ca. 167gr. 10xø9cm. Cond.: G