Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies ongetest, Cond.: G
Zeven delen Lehmann L.G.B. (G-Scale): 2x 5010, 1x 5012 Super, 2x 3530, 2x1030, allen behalve 1x 5010 met originele doos, in redelijk tot goede staat.
Lehmann L.G.B. 2033 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.: R-G
Lehmann L.G.B. 2095 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2045(G-Scale)in originele doos, functies ongetest, Cond.: G
Drie oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x kartonnen doos met beschilderde houten speelstukken, 1x houten dekseldoos met bamboe en benen speelstukken en 1x houten schuifdoos ca. 1930 met stenen bedrukte s...
Drie oude Chinese Mahjongg spelen: 1x houten stenen en zwarte doos ca. 1900, 1x in houten met stof beklede kist ca. 1930, speelstukken van bamboe en been, 1x kartonnen met stof beklede doos ca. 1930 e...
Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x blikken doos met bamboe stenen, 1x blikken doos met bamboe (en been?) speelstukken en accessoires, 1x kartonnen doos met houten speelstukken, 1x kartonnen doos m...
Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x blikken doos met speelstukken van bamboe (en been?), 1x kartonnen doos met speelstukken van houten en papier bedrukt, 1x houten doos ca. 1930 met speelstukken va...
Chinees Mahjongg spel 2e helft 20e eeuw in houten met leder beklede kist. Bevat bamboe met benen speelstukken 9,5x23x14cm. Cond.: G
Twee oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x in lederen koffer ca. 1930 met bamboe en benen speelstukken, 1x lederen beklede kist ca. 1930 met bamboe en benen speelstukken 20-23cm. Cond.: R-G
Zeldzame antieke Frans porseleinen nar-pop met melodie die ontstaat door het draaien van de pop aan benen steel. Gemerkt Limoges J.B. France. Vaste ogen en dichte mond, geheel in goede originele staat...
Antieke Steiff Poes omstreeks 1930, en een houtgesneden koe omstreeks 1900(oren en hoorns af, mooie kwaliteit) 7-10cm Cond:R\G
Vijf delen Lehmann L.G.B. (G-Scale): 1x 2001, 1x 4041, 1x 4043, 1x 4044 (met originele doos) en 1x 4047 (met originele doos). Allen in redelijk tot goede staat.
Drie delen Lehmann L.G.B. (G-Scale): 1x 4068, 1x 4069 en 1x 4011 (in originele doos), in redelijk tot goede staat.
Twee delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) in originele dozen: 1x 3062 en 1x 3064, in redelijk tot goede staat.
Zes delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) : 2x 4061 (met originele doos), 1x 4001, 1x 4003, 1x4011 en 1x 4066. Condities van matig tot goed (enkele delen missen).
Drie delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) : 2x 4002 en 1x 4040 BP, allen met originele doos in redelijk tot goede staat.
Lehmann L.G.B. set "The Big Train" (G-Scale) in redelijk tot goede staat, box kan samengestelde onderdelen en delen bevatten/missen die origineel in de box horen. Functies niet getest.
Lehmann L.G.B. set "The Blue Train" (G-Scale) in redelijk tot goede staat, box kan samengestelde onderdelen en delen bevatten/missen die origineel in de box horen. Functies niet getest.
Lehmann L.G.B. 2020 (G-Scale) in redelijk tot goede staat, functies niet getest.
Lehmann L.G.B. 2073 (G-Scale) in redelijk tot goede staat, functies niet getest.
Lehmann L.G.B. 2045 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2075 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G