Antiek Chinees ivoren object, opengewerkt met diverse ballen op hoge zuil, 19e eeuw met drakendecors 24cm. Cond.: G
Twee delen antiek ivoor: 1x parasol met ivoren delen en 1x mahoniehouten dekseldoos met ivoren pootjes en dekseltop 16-75cm.
Antieke Chinese ivoren okimono (gesigneerd), voorstellend een zittende oude man met stok en 2 kikkers (19e eeuw) 7x8x5cm. Cond.: G
Prachtige antieke Chinese netsuke met draaibaar hoofd, voorstellend oude vrouw of heks ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 4,5cm.
Heilig kruis 19e eeuw met ivoren Corpus Christie en INRI. In goede originele staat 46cm.
Chinees ivoren figuur 19e eeuw, voorstellend een man met baard op houten bankje met voorwerp in zijn hand. 11cm Cond:G
Groot antiek Chinese ivoren Geisha met lotusbloemen op houten sokkel. 35cm Cond:G
Twee Chinese figuren 2e helft 20e eeuw van imitatie-ivoor: 1x figurengroep en 1x netsuke 5-8cm. Cond.: R-G
Twee antieke Aziatische figuren ca. 1900, gesigneerd en in goede staat: 1x 2 spelende kinderen (ivoor) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (been) 7,5-8cm. Cond.: G
Vijf antieke ivoren figuren: 3x moederolifant met jong 2n 2x losse olifant 3-12cm. Cond.: G
Antiek Chinees beeld van hout en been, voorstellend een Chinese man met fakkel en korf 25cm. Cond.: G
Kavel met 7 antieke ivoren figuren van dieren (2 geweien beschadigd) 4-7cm. Cond.: R-G