Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Werkbank
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke werkbank 2-delig met bankschroef, in goede originele staat. Cond:G 238x64x85

Pianokruk
Resultaat: 40 EUR

Zwarte pianokruk ca. 1900 in goede staat 58xø48cm.

2 Lederen kuipstoelen
Resultaat: 360 EUR

Twee lederen kuipstoelen met koperen nagels en houten poten 2e helft 20e eeuw Cond.: G

Sieradenvitrine
Resultaat: 150 EUR

Engelse mahoniehouten 19e eeuwse sierradenverkoop vitrine, in goede originele staat. 33x55x39 Cond:G

Mahonie bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G

Gothische kast met beeld
Resultaat: 450 EUR

Neogotische eikenhouten hangkast 19e eeuws met eikenhouten figuur Maria en kindje Jezus(stukje snijwerk mist) 128x85x23 Cond:G

12 Stoelen
Resultaat: 300 EUR

Twaalf 19e eewse mahoniehouten stoelen met vlechtwerk, omstreeks 1870. 90x40x47 Cond: R\G

Wortelnoten spiegel
Resultaat: 225 EUR

Duitse wortelnoten Biedermeier halspiegel omstreeks 1840. 134cm Cond:G

Biedermeier tafel
Resultaat: 60 EUR

Prachtige Duitse ovale biedermeier mahoniefineer tafel ca. 1840 met 4-spant poot in goede originele staat 67x95x135cm.

Biedermeier bureau
Resultaat: 110 EUR

Hollands mahoniehouten Biedermeier schrijfbureau met opstand en sierlijst ca. 1870. bevat uitschuifbaar schrijfblad, 2 lades en 2 deuren. Lichte beschadigingen, verder in goede staat 115x133x67cm.

Eiken buffetkast
Resultaat: 100 EUR

Zware antieke Duitse eikenhouten historisme buffetkast ca. 1880 met kussenpanelen en zware hoekige consoles met snekken. Geheel in goede originele staat, alleen blad heeft fineerschade 226x155x70cm. C...

Biedermeier Penantkast
Resultaat: 120 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten Biedermeier penantkast met snijwerk in goede originele staat (lichte fineerschade) 100x98x43cm.

Mahonie dienblad-tafel
Resultaat: 130 EUR

Eikenhouten dienbladtafel 19e eeuws met afneembaar dienblad en kruisspantpoot. 85x83x57 Cond:G

Kapstok
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met facetgeslepen ovale spiegel omstreeks 1900. 18x101x12 Cond:G

Kapstok
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten gestoken kapstok met 5 originele koperen haken en leeuwenkoppen ca. 1880, 34x120x14cm. Cond.: G

Wandtafel
Resultaat: 130 EUR

19e eeuwse mahoniehouten trumeau met marmeren blad en lade, 86x77x50 cm Cond:G

Gestoken kist
Resultaat: 80 EUR

oude handgestoken Chinese kampferkist met landschap en figuren voorstelling.Cond:G 52x84x45

Eiken ladenkast
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten ladenkast 2e helft 20e eeuw met lichte gebruikssporen 135x66x59cm. Cond.: G

Beschilderd kastje
Resultaat: 150 EUR

Frans notenfineer commode met 3 beschilderingen van figuren ca. 1900 met bronzen beslag en hekwerk. Schilderwerk op deurtje is gesigneerd (blad kapot maar compleet) 65x68x33cm. Cond.: G

2x Halve maan tafel
Resultaat: 150 EUR

Twee prachtige Jugendstil ingelegde gefineerde halve-maan tafeltjes (samen 1 ronde tafel) ca. 1910. Berken fineer (vermoedelijk Duitsland) 60x70x35cm. (per stuk) Cond.: G

Engels bloemtafeltje
Resultaat: 45 EUR

Engelse mahoniehouten bloemtafel met etage ca. 1900 70x45x44cm. Cond.: G

Bureaustoel
Resultaat: 60 EUR

Mooie stijlvolle lederen draaibare bureaustoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.

Lektuurbak
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten lectuurmeubel met lade. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met koperen wieltjes 60x48x38cm. Cond.: R-G

Halve maantafel
Resultaat: 130 EUR

Pallisander fineer halve-maantafel ca. 1900 met bandintarsia in zeer goede staat 70x85x45cm.