Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Collier +bol GG
Resultaat: 300 EUR

Collier met hanger GG 585/000. Antieke Streekhanger in de vorm van een bol, bevestigd aan een lang GG gourmetcollier. Hanger is iets gedeukt. Totaal ca. 18 gr. Lengte 70 cm

Gourmetcollier GG
Resultaat: 50 EUR

Collier GG 585/000 met 3 hangers. Gourmetcollier met bedels in de vorm van een hand, gelukswortel en getal 13. ca 3.45 gr Lengte 45 cm

Broche GG, bladmodel
Resultaat: 40 EUR

Broche GG 585/000 in de vorm van een blad. Bladbroche, 45 x 15 mm, met bewerkt blad. ca 2.8 gr

Bloedkoraal collier
Resultaat: 400 EUR

Fraai bloedkoralen collier. Bestaande uit tonvormige bloedkoralen, ø 8.5 mm. Geknoopt lengte 46 cm ca 45 gr Zonder sluiting.

Ring GG, granaat
Resultaat: 25 EUR

Ring GG 585/000 met granaat. Fijne ring met klein bloemmotief en in het midden een granaat, ø 5.5 mm. ø 53 ca 2,00 gr

Hanger GG (boekslot)
Resultaat: 85 EUR

Hanger GG 585/000 van oud boekscharnier. Hanger met fraaie fijne bewerking, Grootte 58x17 mm ca 5.06 gr

Filligrain broche
Resultaat: 45 EUR

Broche GG 585/000 met filligrain. Ovale broche met diverse knoppen en filligrainbewerking. 20x38 mm. ca 3.2 gr

Schildbroche GG
Resultaat: 90 EUR

Antieke schildbroche GG 585/000. Prachtige broche, medaillon vormig met kwastjes, in zeer goede staat. ø 59x34 mm. ca 5.9 gr cond. U

Omega horloge
Resultaat: 120 EUR

Omega horloge, damesmodel Dynamic automatic met stalen band. Vertoond wat gebruikssporen. lengte ca 17 cm

Kavel divers (o.a. zilver)
Resultaat: 60 EUR

Kavel diverse sieraden, met o.a. zilveren gourmetcollier een engelbroche, ring en armband.

Gouden bol + oorclips
Resultaat: 280 EUR

Hanger en oorknoppen GG 585/000 gladde bollen. Een grote hanger in de vorm van een bal, ø 21 mm, met bijpassende oorclips in dezelfde grootte. ca 13.4 gr

Broche GG amethist
Resultaat: 50 EUR

Broche GG 585/000 met amethist en parel. Ovale filigrain broche met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, 18x13 mm. Daarnaast zitten in getorste randen 2 kleine pareljes. grootte 35x20 mm. c...

Diverse religieuze hangers
Resultaat: 25 EUR

Lot met diverse plaatjes, beeldjes en kruizen, religieus. Diverse soorten metaal.

Zakhorloge GG klein
Resultaat: 170 EUR

Sierlijk zakhorloge GG met florale bewerkte kast, uurwerk gemerkt Vacheron & Constantin, echappe a cylindre. nr 4871. ø 31 mm. met sleutel, De wijzerplaat is wat beschadigd.

Barnsteen collier
Resultaat: 110 EUR

Lot met barnstenen bestaande uit 4 kettingen met diverse geslepen en ruwe barnstenen en een ovale barnstenen hanger met zilveren hangeroog. ca 168 gr

Ring GG met brijant
Resultaat: 80 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten. Vermaakte trouwring met in het midden een geschulpte cirkel met aan beide kanten een briljant, ca 0.16 crt in totaal, en een stukje goud in een druppelvorm. ca 4.4 gr ...

Ring + Armband, bloedkoraal
Resultaat: 95 EUR

Armband en ring zilver 925/000 met bloedkoraal. Mooie sierlijke armband met drakenkop en florale versiering met 4 grote ovale bloedkoralen en een ring met een driehoekige bloedkoraal en florale versie...

Bloedkoraal collier
Resultaat: 6.500 EUR

Uniek snoer met bloedkoralen aan GG 585/000 sluiting. Collier met mooie bloedkoralen, verlopend in grootte, 10x12-12-16 mm, bevestigd aan een fijne ovale GG sluiting met bloedkoraal. Lengte 41 cm ca 1...

Zakhorloge
Resultaat: 160 EUR

Engels zilveren zakhorloge, met spillegang, uurwerk gesigneerd J.Williamson, London 2555. ø 48 mm Voorzien van dubbele kast, met goudkleurige wijzers. Het glas en de wijzerplaat zijn wat bekrast.

Collier en hanger zilver
Resultaat: 50 EUR

Collier met hanger zilver 835/000 met amethist. Fijn zilveren venetiaans collier met in het midden een ovale amethist in gladomzetting, ø 8x10mm. Onderaan de amethist zit een ovale hanger met markesie...

Hanger GG citrien
Resultaat: 160 EUR

Fraaie hanger GG 585/000 met grote citrien. Grote GG hanger met peervormige geslepen citrien. 50x21 mm. ca 12.7 gr

Titus herenhorloge
Resultaat: 160 EUR

Herenhorloge Titus GG 750/000. Titus chronograaf herenhorloge, non magnetic, met metalen achterplaat en fixoflex band. Het horloge heeft wat deuken in de kast. Met zwarte wijzerplaat. ø 37,5 mm. Heeft...

Horloge IWC GG
Resultaat: 900 EUR

Horloge IWC GG 585/000, rond 1955, handopwinding, ø 35 mm met kroko bruine band. nr 1241042 149. Werkend cond G

Horloge, Raymond Weil
Resultaat: 100 EUR

Herenhorloge Raymond Weil,18 krt verguld, model Fidelio, ø 34 mm, met fraaie schakelband voorzien van klipsluiting en voorzien van een saffierglas. lengte 18 cm + 2 extra schakels, ca 2.4 cm. In zeer ...