Collier met hanger GG 585/000. Antieke Streekhanger in de vorm van een bol, bevestigd aan een lang GG gourmetcollier. Hanger is iets gedeukt. Totaal ca. 18 gr. Lengte 70 cm
Collier GG 585/000 met 3 hangers. Gourmetcollier met bedels in de vorm van een hand, gelukswortel en getal 13. ca 3.45 gr Lengte 45 cm
Broche GG 585/000 in de vorm van een blad. Bladbroche, 45 x 15 mm, met bewerkt blad. ca 2.8 gr
Fraai bloedkoralen collier. Bestaande uit tonvormige bloedkoralen, ø 8.5 mm. Geknoopt lengte 46 cm ca 45 gr Zonder sluiting.
Ring GG 585/000 met granaat. Fijne ring met klein bloemmotief en in het midden een granaat, ø 5.5 mm. ø 53 ca 2,00 gr
Hanger GG 585/000 van oud boekscharnier. Hanger met fraaie fijne bewerking, Grootte 58x17 mm ca 5.06 gr
Broche GG 585/000 met filligrain. Ovale broche met diverse knoppen en filligrainbewerking. 20x38 mm. ca 3.2 gr
Antieke schildbroche GG 585/000. Prachtige broche, medaillon vormig met kwastjes, in zeer goede staat. ø 59x34 mm. ca 5.9 gr cond. U
Omega horloge, damesmodel Dynamic automatic met stalen band. Vertoond wat gebruikssporen. lengte ca 17 cm
Kavel diverse sieraden, met o.a. zilveren gourmetcollier een engelbroche, ring en armband.
Hanger en oorknoppen GG 585/000 gladde bollen. Een grote hanger in de vorm van een bal, ø 21 mm, met bijpassende oorclips in dezelfde grootte. ca 13.4 gr
Broche GG 585/000 met amethist en parel. Ovale filigrain broche met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, 18x13 mm. Daarnaast zitten in getorste randen 2 kleine pareljes. grootte 35x20 mm. c...
Lot met diverse plaatjes, beeldjes en kruizen, religieus. Diverse soorten metaal.
Sierlijk zakhorloge GG met florale bewerkte kast, uurwerk gemerkt Vacheron & Constantin, echappe a cylindre. nr 4871. ø 31 mm. met sleutel, De wijzerplaat is wat beschadigd.
Lot met barnstenen bestaande uit 4 kettingen met diverse geslepen en ruwe barnstenen en een ovale barnstenen hanger met zilveren hangeroog. ca 168 gr
Ring GG 585/000 met briljanten. Vermaakte trouwring met in het midden een geschulpte cirkel met aan beide kanten een briljant, ca 0.16 crt in totaal, en een stukje goud in een druppelvorm. ca 4.4 gr ...
Armband en ring zilver 925/000 met bloedkoraal. Mooie sierlijke armband met drakenkop en florale versiering met 4 grote ovale bloedkoralen en een ring met een driehoekige bloedkoraal en florale versie...
Uniek snoer met bloedkoralen aan GG 585/000 sluiting. Collier met mooie bloedkoralen, verlopend in grootte, 10x12-12-16 mm, bevestigd aan een fijne ovale GG sluiting met bloedkoraal. Lengte 41 cm ca 1...
Engels zilveren zakhorloge, met spillegang, uurwerk gesigneerd J.Williamson, London 2555. ø 48 mm Voorzien van dubbele kast, met goudkleurige wijzers. Het glas en de wijzerplaat zijn wat bekrast.
Collier met hanger zilver 835/000 met amethist. Fijn zilveren venetiaans collier met in het midden een ovale amethist in gladomzetting, ø 8x10mm. Onderaan de amethist zit een ovale hanger met markesie...
Fraaie hanger GG 585/000 met grote citrien. Grote GG hanger met peervormige geslepen citrien. 50x21 mm. ca 12.7 gr
Herenhorloge Titus GG 750/000. Titus chronograaf herenhorloge, non magnetic, met metalen achterplaat en fixoflex band. Het horloge heeft wat deuken in de kast. Met zwarte wijzerplaat. ø 37,5 mm. Heeft...
Horloge IWC GG 585/000, rond 1955, handopwinding, ø 35 mm met kroko bruine band. nr 1241042 149. Werkend cond G
Herenhorloge Raymond Weil,18 krt verguld, model Fidelio, ø 34 mm, met fraaie schakelband voorzien van klipsluiting en voorzien van een saffierglas. lengte 18 cm + 2 extra schakels, ca 2.4 cm. In zeer ...