Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Warmink klokje
Resultaat: 75 EUR

Oude wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, halfuurslag en maanstand. Gemerkt Joh. Duchesne Amsterdam. Halfuurslag op dubbele bel met twee hamers 30x28x15cm. Cond.: G

Hangklok, koeieoog
Resultaat: 80 EUR

19e eeuwse Franse wandklok, koeienoog met albasten wijzerplaat, emaille cartouches en parelmoer inleg. origineel uurwerk met slagwerk. 62x50x14 cm Cond:G

Zaagklok
Resultaat: 65 EUR

Leuke oude zaagklok naar oud voorbeeld met vorderpendel en emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw 65cm. Cond.: G

Tafelklokje
Resultaat: 95 EUR

Oude Wuba Westminster wortelnoten tafelklok, met kwartieslag op drie gongstaven en maanstand. 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, 34cm Cond:G

Staand klokje
Startprijs 200 EUR

Oude wortelnoten staande klok (3-gewichter) 2e helft 20e eeuw van Warmink met kwartierslag en maanstand. Amsterdams model in zeer goede staat 190cm.

Staande klok 80-er jaren
Startprijs 200 EUR

Wortelnoten staande klok met Westminster uurwerk, 8 hamers op gong en kwartierslag. Fries model, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 215x40x23cm. Cond.: G

Eiken tafeklok, Warmink
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Westminster Warmink tafelklok met maanstand en kwartierslag op 5 gongstaven in zeer goede staat 32cm.

Russische scheepsklok
Resultaat: 90 EUR

Oude Russische onderzeeër boordklok CCCP met centrale secondenwijzer. Metalen kast en chroom omranding 8xø20cm. Cond.: G

Noten Warmink tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Grote notenhouten Warmink tafelklok met gegraveerde wijzerplaat 2e helft 20e eeuw. Bevat Westminster uurwerk met kwartierslag op 5 gongstaven 40cm. Cond.: G

Sallanderklok
Resultaat: 35 EUR

Oud Hollandse eikenhouten Sallandse wandklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen 56cm. Cond.: G

Tafelklokje
Resultaat: 75 EUR

Oude eikenhouten Frans Hermle tafelklok met maanstand, halfuurslag op dubbele bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 30x18x14cm.

Franse pendule
Resultaat: 70 EUR

Grote Franse antieke marmeren pendule met Brocot visible uurwerk (uurwerk zit los en wijzer af). Marmer onbeschadigd 31x54x16cm. Cond.: R-G

Staartklokje
Resultaat: 45 EUR

Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. 2e helft 20e eeuw. 82cm Cond:G

Regelateur
Resultaat: 60 EUR

Kleine antieke Duitse notenhouten Junghans regelateur omstreeks 1890 Gründerzeit. 2 tollen mogelijk niet origineel. Cond: G 70cm

Schoolklok
Resultaat: 130 EUR

Antieke notenhouten Henry Deux schoolklok omstreeks 1870, met emaille wijzerplaat en emaille cartouches, origineel uurwerk met halfuurslag.Cond:G 50x39x15cm

Miniatuur klokje
Resultaat: 35 EUR

Oude wekker in de vorm van een lantaarn met richtingaanwijzer "Moulin Rouge" van metaal 20cm. Cond.: G

Marmeren klokje
Resultaat: 180 EUR

Frans marmeren klokje met balans-uurwerk (zonder slinger) ca. 1880. Stille pendule origineel zonder slagwerk in goede staat 17x11x6cm.

Appelklok
Resultaat: 100 EUR

Duitse 19e eeuwse Schwarzwald klok met originele beschildering, slinger en gewichten 38x27x14cm. Cond.: G

Marmeren penduleset
Resultaat: 150 EUR

Driedelige Franse zuilenpendule ca. 1890 van roodaderig marmer met messing. Bevat 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag 44cm. Cond.: G Met slinger en sleutel.

Reiswekker (zwart)
Resultaat: 100 EUR

Duitse reiswekker in houten gelakte kast met messing beslag ca. 1890, gemerkt B.P., in goede staat 16x11x8cm.

Lantaarnklok
Resultaat: 80 EUR

Oude Engelse messing lantaarnklok 20e eeuw op houten stoel, rondom gegraveerd 53cm. Cond.: G

Eiken Westminster tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Prachtige grote zware eikenhouten Jugendstil Westminster tafelklok met zuilen en messing. Bevat kwartierslag op 5 gongstaven van Kienzle. Zuilen en messing

Beschilderde staartklok
Resultaat: 140 EUR

Handbeschilderde Hollandse friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met Hermle uurwerk, 120cm Cond:G

Marmeren zuilenpendule
Resultaat: 200 EUR

Driedelige Franse zuilenpendule ca. 1870 met messing en cassolettes. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en emaille wijzerplaat 42cm. Cond.: G Met slinger en sleutel.