Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Collier +bol GG
Resultaat: 300 EUR

Collier met hanger GG 585/000. Antieke Streekhanger in de vorm van een bol, bevestigd aan een lang GG gourmetcollier. Hanger is iets gedeukt. Totaal ca. 18 gr. Lengte 70 cm

Meissen beeldje, vrouw
Resultaat: 160 EUR

Oud Meissen porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een putti met jurk en hoed in goede staat 9cm.

Tondeldoos, geweer
Resultaat: 310 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse tondeldoos/pistool ca. 1800 van brons met gravering en originele houten kolf 13cm.

2 Tinnen vazen
Resultaat: 425 EUR

Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.

Landkaart, Amazone
Resultaat: 80 EUR

Landkaart 17e-18e eeuw van het Amazonegebied met rivier de Amazone, ets op papier, "Cvaiana fine provincia intra Rio de Las Amazonas etque Rio de Yviapari Fine Orinoque" 36x28cm. Cond.: G

Gourmetcollier GG
Resultaat: 50 EUR

Collier GG 585/000 met 3 hangers. Gourmetcollier met bedels in de vorm van een hand, gelukswortel en getal 13. ca 3.45 gr Lengte 45 cm

Broche GG, bladmodel
Resultaat: 40 EUR

Broche GG 585/000 in de vorm van een blad. Bladbroche, 45 x 15 mm, met bewerkt blad. ca 2.8 gr

15 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...

Set zilver 12x
Resultaat: 50 EUR

Set met 10 theelepels, 1 suikerschep en 1 suikerlepel met fraai bewerking aan de steel en versierd met een kroon, ca. 151gr. L.: 11cm.

Zilveren suikerpot
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren suikerpot, bol rond model met handvaten en deksel met dubbele rand en houten greepje, 925/000, MT: Koninklijke van kempen en Begeer, ca. 221gr., JL: G 1966, 15x11x11,5cm. Cond.: G-U

Zilveren koektrommel, rond
Resultaat: 750 EUR

Bijzonder mooie antieke zilveren koektrommel, 833/000, Hollands. Rond model met parelrand en voorzien van florale gravure op de deksel, welke scharnierend is. MT Cornelis Knuijsting, Rotterdam jl: X 1...

Bloedkoraal collier
Resultaat: 400 EUR

Fraai bloedkoralen collier. Bestaande uit tonvormige bloedkoralen, ø 8.5 mm. Geknoopt lengte 46 cm ca 45 gr Zonder sluiting.

Wedgwood servies
Resultaat: 120 EUR

Oud Wedgewood keramieken servies met Etruria en Windsor decor. 74 delen waaronder kopjes,schotels, melkkan, grote schaal, borden, soepkommen, schalen en schaaltjes (minimale chips mogelijk. Cond:G 8-3...

2 Bustes
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Afrikaanse ivoren bustes in goede staat 19-21cm.

Art Deco eland
Resultaat: 85 EUR

Oude eland ca. 1930 op marmeren voet van compositie metaal met bronskleurige patina. Enkele kleine krasjes, verder in goede staat 26x28x14cm. Cond.: R-G

Werkbank
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke werkbank 2-delig met bankschroef, in goede originele staat. Cond:G 238x64x85

Lamp
Resultaat: 50 EUR

Hanglamp ca. 1920 met koperen monturen in goede staat 23xø23,5cm.

Opgezette reekop
Resultaat: 110 EUR

Opgezette Reebokkop, 70cm Cond:G

Landkaart Peru
Resultaat: 80 EUR

Landkaart van Peru 17e-18e eeuw (maker onbekend) met lengtegraden, Anglica, German en Hispanica, ets op papier 36x28cm. Cond.: R-G

Schilderij, J.J. v.d. Stap
Resultaat: 70 EUR

Johannes Jacobus v.d. Stap (Delft 1874 - 1940), olieverf op paneel, boerderij met boerin, kippen en schaap 20x25cm. Cond.: G

Aquarel, botters op strand
Resultaat: 375 EUR

Gerhard Morgenstjerne Munthe (Düsseldorf 1875-1927 Leiden) bomschuiten op het strand met vissersvolk, aquarel op papier,13x17,5cm Cond:G

Ring GG, granaat
Resultaat: 25 EUR

Ring GG 585/000 met granaat. Fijne ring met klein bloemmotief en in het midden een granaat, ø 5.5 mm. ø 53 ca 2,00 gr

Hanger GG (boekslot)
Resultaat: 85 EUR

Hanger GG 585/000 van oud boekscharnier. Hanger met fraaie fijne bewerking, Grootte 58x17 mm ca 5.06 gr

Filligrain broche
Resultaat: 45 EUR

Broche GG 585/000 met filligrain. Ovale broche met diverse knoppen en filligrainbewerking. 20x38 mm. ca 3.2 gr