Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen beeldje, vrouw
Resultaat: 160 EUR

Oud Meissen porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een putti met jurk en hoed in goede staat 9cm.

Wedgwood servies
Resultaat: 120 EUR

Oud Wedgewood keramieken servies met Etruria en Windsor decor. 74 delen waaronder kopjes,schotels, melkkan, grote schaal, borden, soepkommen, schalen en schaaltjes (minimale chips mogelijk. Cond:G 8-3...

Delftse vaas, ramskop
Resultaat: 75 EUR

Delftse 6-kantige vaas 18e eeuw (gesigneerd) met ramskop en figurendecor, gemerkt A en DWS (haarlijn, randschade) 24,5cm. Cond.: G

Yixing trekpotje, vogeltje
Resultaat: 600 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnerand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R

Tegel
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...

Grote pot China, ca. 1900
Resultaat: 16.000 EUR

Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw (gesigneerd, en tekst) huis in gebergte en vogel in boscage decor. Cond:ZG 45,5x34 cm

Chinese vleesschotel
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel met landschapsdecor(randglazuurschade)28,6x20,6 Cond:G

2 Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Twee Chinese porseleinen borden 18e eeuw: 1x hinees bord met landschap en vliegende insecten en florale omranding (randschades, gemerkt) en 1x donkerbleuw bord met gedetailleerd decor van flora en ins...

3 Chinese beeldjes
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 1e helft 20e eeuw 10-12cm. Cond.: G

3 Borden, 18e eeuw
Startprijs 45 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met decor van flora, vlinders en symbool voor een succesvolle dag (gesigneerd). Randchips en 2 haarlijnen ø21cm. Cond.: R

Vaas + fluitje
Resultaat: 65 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein: 1x knobbelvaasje met landschapsdecor en 1x fluitje in vogelvorm 6-8cm. Cond.: G

7 Delen Chin. porselein
Startprijs 60 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein: 5 delen Kang Xi (1 schotel en 4 kopjes 17e-18e eeuw), gemerkt. Chips en haarlijnen, lichte beschadigingen, 2 Delen ca. 1900 (gemerkt), kopje beschadigd. Decor van...

2x Quan Yin, blanc de chin
Resultaat: 175 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Quan Yin, blanc de chine 18e-19e eeuw (1x gelijmd en 1x oude haarlijn) 20-21cm. Cond.: R

2 Fam Rose vaasjes, zilv. dop
Startprijs 65 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Roze vaasjes met zilveren (835/000) montuur. gemerkt en met floraal decor 12xø5cm. Cond.: G

6 Chinese schaaltjes
Resultaat: 130 EUR

Zes 18e-19e eeuwse Chinese schaaltjes met voorstellingen van figuren inb tuin (3x goed, 3x beschadigd) ø9cm. Cond.: R

Satsuma schaal
Startprijs 25 EUR

Grote 19e eeuwse Satusuma schaal van mooie kwaliteit (gelijmd) 7xø39cm. Cond.: M

Hutschenreuther servies
Resultaat: 110 EUR

Oud Duits Hutschenreuther servies 20e eeuw bestaande uit: 6 grote borden, melkkan, suikerpot, 2x sauskom, 12 soepborden, botervloot, 3 ovale schalen, 4 dessertborden, 3 vierkante schalen, dekselschaal...

Delfts tablet + bord
Resultaat: 25 EUR

Delfts keramieken presenteertablet en Makkums geschulpt bord 20e eeuw Cond.: G

Eetservies
Resultaat: 30 EUR

Oud Duits Fürstenberg eetservies 20e eeuw bestaande uit: 12 grote borden, 12 soepborden, 2 botervloten, 3 dekselschalen, 2 sauskommen en 3 losse schalen (minimale chip mogelijk) 18-28cm. Cond.: G

3-Delig kaststel
Resultaat: 140 EUR

3 -Delig Frans porseleinen kaststel met florale decors en Frans wapen decor chateau de Versailles (20e eeuw), 1 ronde dekselvaas, twee hoekige dekselpotten. 31-43 cm, Cond: G

Baardman kruik
Resultaat: 105 EUR

Baardmankruik met mediallon 16e-17e eeuw (1 medaillon is weg, verder in goede staat) 30xø19cm.

Satsuma schaal
Startprijs 20 EUR

Japanse Satsuma keramieken fruitschaal ca. 1930 met decor van geisha en landschap binnenin, gemerkt. Minimale chip, 7xø25cm. Cond.: G

Samson beker
Resultaat: 50 EUR

Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.

Lladro figuur
Resultaat: 210 EUR

Zeer groot bisquit porseleinen Lladro figuur, voorstellend twee Balinese dansers (gemonogrammeerd) 54cm. Cond.: G