Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

15 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...

Set zilver 12x
Resultaat: 50 EUR

Set met 10 theelepels, 1 suikerschep en 1 suikerlepel met fraai bewerking aan de steel en versierd met een kroon, ca. 151gr. L.: 11cm.

Zilveren suikerpot
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren suikerpot, bol rond model met handvaten en deksel met dubbele rand en houten greepje, 925/000, MT: Koninklijke van kempen en Begeer, ca. 221gr., JL: G 1966, 15x11x11,5cm. Cond.: G-U

Zilveren koektrommel, rond
Resultaat: 750 EUR

Bijzonder mooie antieke zilveren koektrommel, 833/000, Hollands. Rond model met parelrand en voorzien van florale gravure op de deksel, welke scharnierend is. MT Cornelis Knuijsting, Rotterdam jl: X 1...

5 Lepels + suikertang
Resultaat: 25 EUR

Vijf diverse zilveren theelepels: 1x biedermeier theelepel, MT: Pluut jr, Jaarletter J; 1919, 1x apostellepel (gerepareerd), MT: Fa. B.W. van Eldik jr., 1x lepel van Brussel, 1x lepel van 's Gravenhag...

12 Zilv. lepeltjes + glas
Resultaat: 25 EUR

Kristallen lepelvaasje (7,5xø6,8cm.) met zilveren (835/000) rand en geslepen voet. Vaasje is gevuld met 12 lepeltjes (9cm.) met bloembewerking, MT: Hooijkaas Schoonhoven zilverfabriek, 835/000 Cond.: ...

Kavel zilver
Resultaat: 45 EUR

Kavel zilver bestaande uit: 1x tas met beugel 935/000 van Arken en Co, 1x suikerschep 835/000 met voorstelling in de bak en vrouw met juk op de steel, Fa. B.W. van Elderik Zutphen en 1x lepel met voor...

9 Hollands zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Kavel met diverse Hollands zilveren lepels bestaande uit o.a: 1x paplepel met "de gouden koets", 2x suikerscheppen en 6x theelepels (835/000 en 1x 800/000), MT: o.a. Niekerk Schoonhoven, ca. 119gr. L....

Tasbeugel en koker
Resultaat: 60 EUR

Twee delen zilver: 1x koker met scharnierend deksel voorzien van fraai bloembewerkingen met vergulde binnenzijde (mist stopje) 6x1,5cm. en 1x tasbeugel met getrembleerde rand 9x5cm. Totaal ca. 78gr.

Zilveren melkkan
Resultaat: 60 EUR

Engels zilveren melkkan op 8-kantige voet, 925/000, ca. 167gr. 10xø9cm. Cond.: G

Zilv. lepel, schip
Resultaat: 76 EUR

Unieke grote zilveren lepel met opengewerkte bak afbeeldend Michiel de Ruyter. bewerkte steel en beroond met met een zeilschip, 835/000, MT: onvindbaar, JL: R 1901, ca. 173gr. 30x8cm. (gerestaureerd) ...

Divers zilver
Resultaat: 135 EUR

Diverse zilveren lepels en vorken, bestaande uit een petit-four schep, 2 roomlepels, 2 dessertlepelos, 2 dessertvorken, vleesvorkje , zuurvork, klontjestang, 2 theelepels en 12 zilver vergulde koffiel...

Zilveren opdienlepel
Resultaat: 390 EUR

Fraaie zilveren grote opdienlepel, zogenoemde brijlepel, Haags lofje, 39 cm ca 171 gr. Voorzien van belastingteken voor vreemde werken (1814-1893) Cond G

Zilveren koektrommel
Resultaat: 750 EUR

Sierlijke antieke rechthoekige koektrommel, zilver 835/000. Koektrommel met parelranden en op de deksel voorzien van een floraal gegraveerde rand. MT Cornelis Knuijsling, Rotterdam. jl X 1804 15x10x8 ...

2 Zilveren klontjestangen
Resultaat: 20 EUR

Twee zilveren opengewerkte suikerklontjes-tangen, 835/000, ca. 56gr. 13cm. en 10cm. Cond.: G

9 Zilveren theelepels
Resultaat: 25 EUR

Negen sierlijke zilveren theelepels met getorste steel, bekroond met fraaie bokalen, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten (1858-1924), ca. 95gr. Cond.: U

6 Zilv. theelepels
Resultaat: 60 EUR

Zes strakke zilveren theelepels,835/000, met holle lijn in het midden van de steel, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 72gr. L.: 11cm.

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 40 EUR

Twaalf zilveren strakke theelepels met penseelmotief aan de steel, 835/000, MT: Koninklijke van Kempen en begeer (1961-heden), ca. 150gr. L.: 11cm. Cond.: U

Suikerschep en roomlepel
Resultaat: 35 EUR

Twee Hollands zilveren (835/000) lepels: 1x roomlepel met Art Deco bewerking in steel, MT: G. Huisman Amsterdam, JL: T 1929 en 1x suikerschep met getrembleerde bewerking, MT: J. keuning Joure, JL: K 1...

9 Zilv. koffielepels
Resultaat: 40 EUR

Negen fraai bewerkte zilveren koffielepels, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 138gr. L.: 12,5cm.

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 280 EUR

Strooiers van boer en boerin, Duits zilver 800/000 in traditionele kleding 6x10cm., totaal ca. 168gr.

Borstelset zilver
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 925/000 borstelset bestaande uit 2 borstels en een handspiegel, volledig voorzien van fijne lijngravure. Engeland Birmingham JL: E 1928, MT: vermoedelijk Albert Carter, 14-23cm. Cond.: G

21 zilveren lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

Kavel met 21 zilveren (835/000) theelepels met diverse bloemmotieven, diverse meesters ca. 1900, ca. 163gr.

Divers zilver
Resultaat: 70 EUR

Diverse zilver 835/000 bestaande uit: 2 lepels en 2 bijpassende vorken, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, JL: Z 1934 en D 1938, gehamerd met gepolijst uiteinde, 1x servetband met vingerdoekband, geha...