Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco eland
Resultaat: 85 EUR

Oude eland ca. 1930 op marmeren voet van compositie metaal met bronskleurige patina. Enkele kleine krasjes, verder in goede staat 26x28x14cm. Cond.: R-G

Beeld, Schepper
Resultaat: 90 EUR

Groot 19e eeuws beeld, voorstellend een man het het grondscheppen, bronskleurig compositie metaal 36cm. Cond.: G

Heilig figuur
Resultaat: 30 EUR

Oud Heilig figuur van gegoten gips en originele beschildering 20e eeuw 46cm. Cond.: G

Samac beeld, jongen
Startprijs 60 EUR

Compositie metalen putti met wandelstok en emmer op zijn rug ca. 1880 14cm. Cond.: G

Bronzen moderne mond
Resultaat: 65 EUR

Modern bronzen figuur 21e eeuw, voorstellen een hoofd met open mond op steel, geheel staand op marmeren voet 32cm. Cond.: G

Beeld, sportman
Startprijs 40 EUR

Oude antieke Bokser op console van compositie metaal(arm gelijmd) 40cm Cond:R

2 Snijwerken
Resultaat: 125 EUR

Twee snijwerken in barokstijl 20e eeuw: 1x Madonna met restvergulding, gesigneerd H. Kinoth (2 stukjes missen van kroontje), 1x 2 cherubijnkopjes 40-48cm. Cond.: R-G

Bronzen erotisch beeld
Resultaat: 180 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfliggende naakte dame 16x23x14cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Rodin
Resultaat: 300 EUR

Brons kleurig vrouwenfiguur op marmeren voet, gesigneerd Rodin (nagietsel) 20e eeuw in goede staat 42cm.

Boedha
Startprijs 50 EUR

Oude bronzen boedha 20e eeuw 17cm. Cond.: G

Bronzen Chinees
Startprijs 225 EUR

Bronzen Chinese man ca. 1930 ongesigneerd 24cm. Cond.: G

Bronzen jongenshoofd
Startprijs 90 EUR

Oud bronzen figuur op marmeren voet, buste van een man met hoed, gesigneerd Hofer in goede staat 15x14x8,5cm.

Bronzen dame met vis
Startprijs 135 EUR

Bronzen figuur ca. 1920, vermoedelijk Duitsland (zonder sokkel), voorstellend een meisje met kom 28cm. Cond.: G

Bronzen Italiaans figuur
Startprijs 700 EUR

Groot bronzen figuur, gesigneerd Montini ca. 1920 op marmeren sokkel, voorstellend paardenkar met twee figuren 21x34x17cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 120 EUR

Bronzen buste Peter Sommer(Duitse beeldhouwer) portret van Fricke op marmeren sokkel. 36x16x16 Cond:G

Groot beeld, dame
Startprijs 575 EUR

Groot Jugendstil stijl damesfiguur 1e helft 20e eeuw, koperoverlay. In goede staat 74cm.

Bronzen plaquette
Resultaat: 20 EUR

Zware bronzen muurplaquette ca. 1930-1940 Art Deco met vogeldecor 36x46x3cm. Cond.: G

Bronzen figuur, India
Startprijs 40 EUR

Oude Oosterse bronzen figuur voorstellend een krijger te paard in goede staat 16cm.

2x Beeldje, Amerlaan
Startprijs 40 EUR

Twee oude compositie metalen figuren gemaakt door Corry Amerlaan, 1x een meisje met broertje 12x9x4cm. en 1x een jongen met speelgoedauto 13x11x5,5cm. Cond.: G

3 Bronzen golfertjes
Startprijs 60 EUR

Drie bronsgegoten golfspelers 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 10-14cm.

Beeld, visser
Startprijs 70 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1880, gemerkt Le Sauveteur par P. Bobbins, voorstellend een visser met reddingsboei 53cm. Cond.: G

Beeld, muziekspeler
Startprijs 70 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een jongen met viool 47cm. Cond.: G

2 Staande figuren
Startprijs 80 EUR

Twee oude bronzen figuren van 2 heren met paraplu, gemaakt door Johan Sterenberg ten Boer (1920 - 2002) Marum (atelier), 22-23cm. Cond.: G

Beeld, jager
Startprijs 80 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een jager met geweer in de aanslag 47cm. Cond.: G