Landkaart 17e-18e eeuw van het Amazonegebied met rivier de Amazone, ets op papier, "Cvaiana fine provincia intra Rio de Las Amazonas etque Rio de Yviapari Fine Orinoque" 36x28cm. Cond.: G
Landkaart van Peru 17e-18e eeuw (maker onbekend) met lengtegraden, Anglica, German en Hispanica, ets op papier 36x28cm. Cond.: R-G
Johannes Jacobus v.d. Stap (Delft 1874 - 1940), olieverf op paneel, boerderij met boerin, kippen en schaap 20x25cm. Cond.: G
Gerhard Morgenstjerne Munthe (Düsseldorf 1875-1927 Leiden) bomschuiten op het strand met vissersvolk, aquarel op papier,13x17,5cm Cond:G
Tekening of aquatint 17e eeuw van een ruïne met herder en vee 13x21cm. Cond.: R
Verso Ruwel gesigneerd, havengezicht met vissersboten, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Oude Engelse golf-prent in wortelnoten lijst 2e helft 20e eeuw in goede staat.
Ongesigneerd (Atelier W. de Groot ca. 1930), olieverf op paneel, stilleven met ketting (bloedkoraal) 30x33cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse gravure door Bertelli (waarschijnlijk Luca Bertelli), Effige Naturali de li Serenissimi principi di Venetia Di Vostra sig. humilisimo Feruo pictro Bertelli 51x39cm. Cond.: R-G
Julius Jakoby '37 -1928 (Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren aan een strand (verso Julius Jakob, badende aan Hernadufer + museumetiket) 74,5x70cm. Cond.: G
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 100x80cm. Cond.: G
Julius Jakoby '37 -1928 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, barkeeper met glas en sodafles (verso Julius Jakoby, der Gastwirt 1938), 90x81cm. Cond.: G
Julius Jakoby '37 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren bij een boom in een dorp (verso Scherben verkäufer Julius Jakoby + museumetiket) 69x74cm. Cond.: G
Professor.J.H.Jurres (Leeuwarden 1875-1946 Amsterdam) slapende Romeinen bij paarden, olieverf op linnen. Cond:G 50x60cm
René Reinicke (Duitse School 1860 - 1926), sepia op papier 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw ø15cm. Cond.: G
Attelier Maarten Hangbrok? vier Twentse watermolens, etsen op papier (Singraven, Haaksbergen, Oele en Diepenheim) 14x9cm Cond:G
C.L.Bezemer (Clement) Zwijndrecht 1910 -2001 Dordrecht, winters landschap met boten in een sloot, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Atelier Rose-Maria Sterenberg Gompertz, Amsterdam 1919, Portret, Olieverf op linnen 50x35cm Cond:G
Twee tekeningen op papier 17e-18e eeuw: 1x portret, mangaankleurige inkt 15x13cm. en 1x vrouw met emmer en stok (rood potlood) 19x15cm. Cond.: G
A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G
Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), ets op papier, gezicht op Overschie 25x20cm. Cond.: G
Antieke Landkaart\grondkaart van Haarlem, door Adriaan Spinder, uitgebracht door: Isaak Tirion 1742.Cond:G 30x17,5 cm
S. Faugner '68 (Zweedse School), olieverf op linnen, landschap met waterpartij 46x39cm.