Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Corsius zeegezicht
Resultaat: 325 EUR

Cor Corsius (Hendrik Vader) 1928-1997, zeegezicht met zeilschepen olieverf op paneel 39x18cm Cond:G

3 Delen Barnsteen
Resultaat: 60 EUR

Drie colliers van barnsteenkralen, twee barnsteen hangers en een collier met bloedkoraalkralen.

Aardewerk odeurflacon met gouden montuur
Resultaat: 330 EUR

Aardewerk odeurflacon met gouden 585/000 montuur. Bruin/blauw met wit gekleurd Engels aardewerk ( Doulton-Lambeth) met gouden bewerkt montuur en binnenwerk. Voorzien van binnenstop. ø 3x7 cm. Cond.: G...

Goud op zilver collier, blauwe stenen
Resultaat: 100 EUR

Bijzonder goud op zilveren collier met blauwe stenen. Een fijn jasseroncollier met verlopend ronde en ovale hangers bezet met blauwe opaal achtige stenen. Lengte 42 cm. ca 19,9 gr. In mooie cassette.

Gouden antiek horloge
Resultaat: 80 EUR

Oud gouden horloge, 585/000 met gouden rekband. Achtkantige horloge met scharnierende kast, 20x20 mm, voorzien van een fijne flexibele band. Veer vast. Lengte 15,5 cm. ca 11 gr.

Zilveren schenkschaaltje
Resultaat: 100 EUR

Antiek zilveren schenkbakje, Hollands, 835/000. Bijzonder gevormd bakje met tuit en biedermeier bewerking. MT.: J.M. van Kempen, Utrecht/Voorschoten, jl.:T 1853, 15x7x2 cm. ca. 44 gr.

8 Gouden ringen
Resultaat: 200 EUR

Een lot met acht gouden ringen bestaande uit een bicolour trouwring, 585/000, drie fijne ringen met kleurstenen, twee fijne ringen met diamant en twee ringen met similie. Totaal ca 17 gr.

3 Figuren van bloedkoraal
Resultaat: 110 EUR

Drie delen oud antiek bloedkoraal, China 1e helft 20e eeuw 4-7cm Cond:G

Bijzondere massief gouden odeurfles
Resultaat: 1.400 EUR

Bijzondere massief gouden, 750/000, odeurfles, Frankrijk 1820. Odeurfles met bloemversiering en allegorische voorstellingen. 1,5x3,5x8,5 cm. ca. 40gr., Cond.:G-U

Zilveren kandelaar. 5 lichts
Resultaat: 700 EUR

Prachtige zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts. Rijkelijk versierde tafelkandelaar, vierkante zuilvorm, met parelranden en bloem en strik bewerkingen. Importsteken: Juwelier Aubert en Zn, 's Gravenha...

10 Delen Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Tien delen oud Chinees porselein, 19e -20e eeuw, 1 bolflesje met tekst en voorstelling wild varken, tuitvaas met floraal decor, dekseldoosje in tonvorm, bolvaasje blauw floraal, bolpotje, houder,bolva...

2 Chinese knobbelvazen
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Chinese knobbelvazen Kang Xy gemerkt, 19e eeuw met kraanvogeldecor en floraal decor 21,5x12øcm Cond:G

Chinees bordje (chip)
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Imari bord met decors van flora en goud ø22,7cm. (randschade) Cond.: R

5 Kopjes en 4 schotels
Resultaat: 260 EUR

Vijf delen Chinees porselein Kang Xy porselein 17e 18e eeuws 4 kop en schotels en 1 los kopje, vaandeldrager en hoogwaardigheidsbekleder te paard (beschadigingen) 5,5x13ø Cond:R/G

Delftse transition vaas
Resultaat: 300 EUR

Achtiende eeuwse Delftse vaas met Chinees decor oude barst en randschade. 25cm Cond:R

2 Chinese kommen
Resultaat: 450 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen(gemerkt) met rondom figurendecors minimle glazuurschades(een haarscheur) 9-19øcm Cond:R/G

Fam Rose theepotje
Resultaat: 275 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen familie Rose trekpot met floraal decor in goede staat 14x17,5x10øcm Cond:G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Kang Xy theepot met rondom figuren in landschapsdecor (grote chip bij deksel) 9,5x14x9,5ø Cond:R/G

2 Flacons: 1x geëtst en 1x beschilderd
Resultaat: 150 EUR

Twee oude antieke glazen parfum flacons, brandend hart met bloemen, en een Egyptische beschildering omstreeks 1930, beide in goede staat 15-19cm

Beeldje, staand geitje
Resultaat: 60 EUR

Oude gietijzeren figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een jonge geit op eikenhouten sokkel, ongesigneerd 18x14x6cm Cond:G

Bronzen boeddha beeld
Resultaat: 2.250 EUR

Oude antieke Chinese bronzen Boeddha met tekens voor op sokkel 1e helft 20e eeuw in goede staat 19x13x9cm

Empire spiegel
Resultaat: 105 EUR

Originele vergulde empire spiegel omstreeks 1820, met origineel glas, in goede originele staat(slijtage vergulding) 105x53cm Cond:G

3 Camera's + 1 verrekijker
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 1 verrekijker ( Horizon antireflex triple tested 8x40 veldkijker) en 3 camera's (1x Olympus OM-1, 1x Regula Sprinty en 1x Welta Junior), allen met hoes en 1 grote tas. Cond.: R-G (functies n...

7 Kleine flacons/flesjes
Resultaat: 160 EUR

Zeven oude parfum flacons, drie maal Murano glas, hoorn met messing, glas met messing , en messing, en een fles in de vorm van een peer uit witmetaal, 9x2,5 cm.