Cor Corsius (Hendrik Vader) 1928-1997, zeegezicht met zeilschepen olieverf op paneel 39x18cm Cond:G
Drie colliers van barnsteenkralen, twee barnsteen hangers en een collier met bloedkoraalkralen.
Aardewerk odeurflacon met gouden 585/000 montuur. Bruin/blauw met wit gekleurd Engels aardewerk ( Doulton-Lambeth) met gouden bewerkt montuur en binnenwerk. Voorzien van binnenstop. ø 3x7 cm. Cond.: G...
Bijzonder goud op zilveren collier met blauwe stenen. Een fijn jasseroncollier met verlopend ronde en ovale hangers bezet met blauwe opaal achtige stenen. Lengte 42 cm. ca 19,9 gr. In mooie cassette.
Oud gouden horloge, 585/000 met gouden rekband. Achtkantige horloge met scharnierende kast, 20x20 mm, voorzien van een fijne flexibele band. Veer vast. Lengte 15,5 cm. ca 11 gr.
Antiek zilveren schenkbakje, Hollands, 835/000. Bijzonder gevormd bakje met tuit en biedermeier bewerking. MT.: J.M. van Kempen, Utrecht/Voorschoten, jl.:T 1853, 15x7x2 cm. ca. 44 gr.
Een lot met acht gouden ringen bestaande uit een bicolour trouwring, 585/000, drie fijne ringen met kleurstenen, twee fijne ringen met diamant en twee ringen met similie. Totaal ca 17 gr.
Drie delen oud antiek bloedkoraal, China 1e helft 20e eeuw 4-7cm Cond:G
Bijzondere massief gouden, 750/000, odeurfles, Frankrijk 1820. Odeurfles met bloemversiering en allegorische voorstellingen. 1,5x3,5x8,5 cm. ca. 40gr., Cond.:G-U
Prachtige zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts. Rijkelijk versierde tafelkandelaar, vierkante zuilvorm, met parelranden en bloem en strik bewerkingen. Importsteken: Juwelier Aubert en Zn, 's Gravenha...
Tien delen oud Chinees porselein, 19e -20e eeuw, 1 bolflesje met tekst en voorstelling wild varken, tuitvaas met floraal decor, dekseldoosje in tonvorm, bolvaasje blauw floraal, bolpotje, houder,bolva...
Twee antieke Chinese knobbelvazen Kang Xy gemerkt, 19e eeuw met kraanvogeldecor en floraal decor 21,5x12øcm Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuws Imari bord met decors van flora en goud ø22,7cm. (randschade) Cond.: R
Vijf delen Chinees porselein Kang Xy porselein 17e 18e eeuws 4 kop en schotels en 1 los kopje, vaandeldrager en hoogwaardigheidsbekleder te paard (beschadigingen) 5,5x13ø Cond:R/G
Achtiende eeuwse Delftse vaas met Chinees decor oude barst en randschade. 25cm Cond:R
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen(gemerkt) met rondom figurendecors minimle glazuurschades(een haarscheur) 9-19øcm Cond:R/G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen familie Rose trekpot met floraal decor in goede staat 14x17,5x10øcm Cond:G
Kang Xy theepot met rondom figuren in landschapsdecor (grote chip bij deksel) 9,5x14x9,5ø Cond:R/G
Twee oude antieke glazen parfum flacons, brandend hart met bloemen, en een Egyptische beschildering omstreeks 1930, beide in goede staat 15-19cm
Oude gietijzeren figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een jonge geit op eikenhouten sokkel, ongesigneerd 18x14x6cm Cond:G
Oude antieke Chinese bronzen Boeddha met tekens voor op sokkel 1e helft 20e eeuw in goede staat 19x13x9cm
Originele vergulde empire spiegel omstreeks 1820, met origineel glas, in goede originele staat(slijtage vergulding) 105x53cm Cond:G
Kavel van 1 verrekijker ( Horizon antireflex triple tested 8x40 veldkijker) en 3 camera's (1x Olympus OM-1, 1x Regula Sprinty en 1x Welta Junior), allen met hoes en 1 grote tas. Cond.: R-G (functies n...
Zeven oude parfum flacons, drie maal Murano glas, hoorn met messing, glas met messing , en messing, en een fles in de vorm van een peer uit witmetaal, 9x2,5 cm.