Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Platelen beeld, eland
Resultaat: 275 EUR

Art Deco keramieken beeld door Chris van der Hoef omstreeks 1920 voor plateel fabriek, voorstellende een Eland 23x29x8cm Cond:G

Chinese theebus, zilveren dop
Resultaat: 650 EUR

Antieke Chinees porseleinen dekselvaas, 18e eeuws Kang Xy stijl met spelende figuren in tuin decor, zilveren montuur en dop 15x8ø Cond:G

Chinees schenkkannetje, Lange Lijs
Resultaat: 650 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinese Kang Xy klepkan met zilveren monturen florale decors en lange lijs decor in goede staat 15x12x8,5ø

Twee Kang Xy vazen
Resultaat: 4.400 EUR

Twee grote 18-19e eeuwse Chinese Kang Xy stijl vazen, figuren in landschapsdecor 36x17ø (beschadigingen/restauraties) Cond:R/G

Vier Chinese Kang Xy kopjes
Resultaat: 110 EUR

Vier maal 18e -19e eeuws Chinees porselelein Kang Xy kopjes met ruiter te paard in landschaps decor, twee goed 1 beschadigd 3x5ø Cond:R/G

4 Fam Rose bordjes
Resultaat: 170 EUR

Vier 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden, gesigneerd met floraal, goud en vlinder decor in goede staat 19ø

Chinese strooier, zilveren dop
Resultaat: 300 EUR

Kang Xy strooier 17e 18e eeuws met geisha en floraal decor zilveren montuur eind 19e eeuw 12x 4ø cm Cond:R/G

6 Kop & 5 Schotels, bever-motief
Resultaat: 2.400 EUR

Zeldzame familie Rose Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuws, 6 kopjes 5 schotels met bever en floraal decor beschadigingen Cond:R/G

Twee Kang Xy knobbelvazen
Resultaat: 525 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinese Lang Xy knobbelvazen met coulissen decor in goede staat 13x13,3cm

10 Delen Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Tien delen oud Chinees porselein, 19e -20e eeuw, 1 bolflesje met tekst en voorstelling wild varken, tuitvaas met floraal decor, dekseldoosje in tonvorm, bolvaasje blauw floraal, bolpotje, houder,bolva...

2 Chinese knobbelvazen
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Chinese knobbelvazen Kang Xy gemerkt, 19e eeuw met kraanvogeldecor en floraal decor 21,5x12øcm Cond:G

Chinees bordje (chip)
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Imari bord met decors van flora en goud ø22,7cm. (randschade) Cond.: R

5 Kopjes en 4 schotels
Resultaat: 260 EUR

Vijf delen Chinees porselein Kang Xy porselein 17e 18e eeuws 4 kop en schotels en 1 los kopje, vaandeldrager en hoogwaardigheidsbekleder te paard (beschadigingen) 5,5x13ø Cond:R/G

Delftse transition vaas
Resultaat: 300 EUR

Achtiende eeuwse Delftse vaas met Chinees decor oude barst en randschade. 25cm Cond:R

2 Chinese kommen
Resultaat: 450 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen(gemerkt) met rondom figurendecors minimle glazuurschades(een haarscheur) 9-19øcm Cond:R/G

Fam Rose theepotje
Resultaat: 275 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen familie Rose trekpot met floraal decor in goede staat 14x17,5x10øcm Cond:G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Kang Xy theepot met rondom figuren in landschapsdecor (grote chip bij deksel) 9,5x14x9,5ø Cond:R/G

2 Gemberpotten met zilveren monturen
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en zilveren gegraveerde afsluiting, 835/000 dop voorzien van gegraveerde versieringen Mt. Fa W Burgers en zonen Haarlem 1952-1975, 1...

2 Gemberpotten met zilveren monturen
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en zilveren gegraveerde afsluiting, 835/000 dop voorzien van gegraveerde versieringen Mt. Fa W Burgers en zonen Haarlem 1952-1975, 1...

18e eeuws Delfts bord
Resultaat: 100 EUR

Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G

Diverse kop & schotels
Resultaat: 135 EUR

Tien gemerkte Chinees porseleinen kop en schotels(8 met deksel) omstreeks 1900, bloemen en vogeldecor 7x10ø Cond:G

4 Delen Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein 18e eeuw(beschadigingen), dekselpot met zilveren montuur en stop, Chinese kom met zilveren hengsel, twee maal onderzetter Kang Xy 10-17cm Cond:M

5 Delen Chinees porselein
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen antiek Chinees natuursteen en porselein 7.5-21cm (beschadigingen) Cond:R/G

Chinees capucijner porselein
Resultaat: 140 EUR

Lot 19e eeuws Chinees porselein capucijner 5 kop en schotels, dekselkom, deksel zit vast en losse deksel
Cond:R/G