Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee emaille flacons met zilver
Resultaat: 450 EUR

Twee blauw geëmailleerde flacons, een cylindervormig en een ovaal, beiden voorzien van bewerkingen met bloemen en engelen. Grootte 16x47 mm en ø 22x71 mm. Beiden voorzien van binnenstop. Cond.:G

Dubbele Boheemse odeurflacon met zilver
Resultaat: 260 EUR

Dubbele kristallen odeurflacon met zilveren doppen. Liggende flacon gemaakt uit Boheems kristal met olijfslijpsel, blauw omrand, diabolo vormig versierd met 2 zilveren bolle doppen en kragen voorzien ...

Zilveren fruitschaal
Resultaat: 850 EUR

Bijzondere grote zilveren fruitschaal. Duitsland. Prachtig uitgewerkte ronde zilveren schaal, ajourgezaagd, versierd met guirlandes, bloemenranken en 4 medaillons met putti's. Voorzien van omgeflesde ...

Aardewerk odeurflacon met gouden montuur
Resultaat: 330 EUR

Aardewerk odeurflacon met gouden 585/000 montuur. Bruin/blauw met wit gekleurd Engels aardewerk ( Doulton-Lambeth) met gouden bewerkt montuur en binnenwerk. Voorzien van binnenstop. ø 3x7 cm. Cond.: G...

Zilveren schenkschaaltje
Resultaat: 100 EUR

Antiek zilveren schenkbakje, Hollands, 835/000. Bijzonder gevormd bakje met tuit en biedermeier bewerking. MT.: J.M. van Kempen, Utrecht/Voorschoten, jl.:T 1853, 15x7x2 cm. ca. 44 gr.

Bijzondere massief gouden odeurfles
Resultaat: 1.400 EUR

Bijzondere massief gouden, 750/000, odeurfles, Frankrijk 1820. Odeurfles met bloemversiering en allegorische voorstellingen. 1,5x3,5x8,5 cm. ca. 40gr., Cond.:G-U

Zilveren kandelaar. 5 lichts
Resultaat: 700 EUR

Prachtige zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts. Rijkelijk versierde tafelkandelaar, vierkante zuilvorm, met parelranden en bloem en strik bewerkingen. Importsteken: Juwelier Aubert en Zn, 's Gravenha...

Kristallen odeurflacon met gouden dop en kraag
Resultaat: 200 EUR

Kristallen odeurflacon met gouden 585/000 dop en kraag. Geslepen kogelvormige flacon met rijkelijk bewerkte GG 585/000 dop en ajour bewerkte kraag. Voorzien van gouden binnenstop. ø 4,2x6,5 cm Cond.:...

Odeurflacon met gouden montuur
Resultaat: 390 EUR

Fraaie kristallen odeurflacon met gouden, 585/000, montuur. Eivormige liggende flacon met gouden montuur en kraag voorzien van o.a. een meander bewerking. Voorzien van binnenstop. 2x4,5x7,5 cm. Cond.:...

Zilveren koker
Resultaat: 25 EUR

Zilveren koker, 800/000, met medaillon en strakke gegraveerde bewerking. Grootte 10x8.5x1cm ca. 104 gr.

Odeurflacon, aardewerk met goud
Resultaat: 340 EUR

Odeurflacon van Engels aardewerk met gouden rand, 585/000. Bruin/blauw/wit gekleurd en bewerkt Engels aardewerk flacon, cylindervormig ( gemerkt Doulton-Lambeth) met gouden montuur voorzien van gravur...

Zilveren doos
Resultaat: 50 EUR

Fraaie zilveren doos, Hollands 835/000. Een rechthoekige sigarettendoos met een korrel guilloche graveermotief met aan de randen een lijnenmotief. De binnenzijde is voorzien van een houten interieur ...

Zilveren pillendoosje + krukkentrekker
Resultaat: 90 EUR

Twee delen zilver. Een pillendoosje, 800/000, ovaal model met gegraveerde bewerking, 46x31x11 mm en een krukkentrekker met engel, 925/000. 9x4cm MT.: Begeer, Zoetermeer jl.: G 1991. Cond.:G

Kristallen odeurflacon met gouden dop en kraag
Resultaat: 160 EUR

Kristallen odeurflacon met gouden 585/000 dop en kraag. Minaret vormig geslepen kristallen flacon met bewerkte gouden kraag en hoge bolle dop versierd met sterren. Voorzien van binnenstop 4x11 cm Enk...

Zilveren odeurdoosje en medaillon
Resultaat: 90 EUR

Bijzonder antiek zilveren odeurdoosje, Engels, 925/000 en medaillon. Mooi doosje versierd met florale bewerking en een gegraveerd medaillon. Voorzien van een fraai opengewerkt binnenwerk met bloemgrav...

Odeurflacon zilver/verg. en granaat
Resultaat: 350 EUR

Fraai klein odeurflacon met zilver verguld montuur bezet met granaatjes. Klein met facetjes geslepen kristallen flacon gevat in een zilver verguld montuur, bezet met granaten. De dop en de kraag zijn ...

Kristallen mosterdpot en strooibus met zilver
Resultaat: 240 EUR

Fraai geslepen kristallen mosterdpot en strooibus met dubbele kraagranden beiden op 835/000 zilveren gecontourneerde voet, monturen en knopdeksels met graveringen Mt H.S de Leeuw 'sHertogenbosch Jl S;...

3-Delig zilveren couvert
Resultaat: 50 EUR

Bijzonder Engels zilveren couvert 925/000, bestaande uit mes, lepel en vork met prachtige barok bewerking, MT.: Francis Higgens II London, JL: G 1842, 17-20cm.,

Zilveren servettenhouder
Resultaat: 160 EUR

Zilveren servettenhouder, 835/000. Servettenhouder/ toasthouder gemaakt met 14 golfclubs als staanders. Op 4 bolpootjes. 15x9x18 cm. ca. 325 gr. Cond.: G

3 Zilveren fotolijstjes met strik
Resultaat: 120 EUR

Drie ovale fotolijstje met bewerking, 800/000. Fotolijst met parelrand, bekroond met een krulbewerking en kroon geplaatst op 2 krulpootjes, 9x13cm, een fotolijst met parelrand en bekroond met een stri...

2 Zilveren fotolijstjes met strik
Resultaat: 45 EUR

Twee kleine zilveren fotolijstjes, 800/000. Een duo fotolijstje met bewerkte rand en bloemversiering bovenop. Op pootjes en een bijpassende enkel lijstje, hetzelfde model. 8x6 cm en 4x6 cm. Als nieuw

2 Zilveren fotolijstjes met strik
Resultaat: 115 EUR

Twee ovale zilveren fotolijstjes met strik. Fotolijstjes, één met parelrand en bekroond met een strik met 2 krulpootjes, 9x15 cm, 835/000, en een fotolijst met bewerkte rand met lijnen en bladversieri...

Zilveren strooibus
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 925/000 strooibus met schroefdop en op ronde voet voorzien van glazen binnenbus hoog ca 14cm wat gedeukt Cond:R

2 Zilveren vorken
Resultaat: 35 EUR

Stel 835/000 zilveren vorken, stelen met Haags Lofje MT.: J.M. van Kempen Voorschoten jl.: D 1900 ca. 66 gram Grootte 17cm Cond:G