Oude bruin lederen armleunstoel met houten poten en kopernagels, 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x76x74cm
Moderne stoel design, door Pierre Paulin zwart gestoffeerd met metalen basis omstreeks 1960 Artifort Oyster model 83x75x87cm Cond:G
Originele vergulde empire spiegel omstreeks 1820, met origineel glas, in goede originele staat(slijtage vergulding) 105x53cm Cond:G
Twee Engelse 19e eeuwse iepenhouten Windsor kinderarmleunstoelen, in goede staat 70x42x32cm
Antieke Hollandse mahoniehouten 1 deurs Philippe kast met grote kroon omstreeks 1870 (wormbeval/beschadiging sneck weg) 236x103x56cm Cond:R
Eikenhouten wandtafel (side table) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met twee lades en uittrekbladen en etage in goede staat 72x130x42cm
Oude bruin lederen armleunstoel met oren, houten poten en kopernagels 2e helft 20e eeuw (stoel ruikt sterk) craquelé in leer, 95x74x92cm Cond:R
Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met bronzen beslag omstreeks 1920 op bronzen leeuwpoten, met daarbij houtgestoken bureaustoel omstreeks 1920 lichte lijst en fineerschade, origineel bij elk...
Hollandse 19e eikenhouten kussenkast staand op bolpoten, met snijwerk in de kop.
cond G.
Oude notenhouten Italiaanse salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw(vlek op blad) 52x85x140cm Cond:R/G
Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G
Vier mahoniehouten Louis Philippe kuifstoelen ca. 1870 met goede velours stoffering in goede staat 100x60x45cm.
Antieke eikenhouten buffetkast omstreeks 1880 met facetgeslepen glas en florale gestoken panelen en volle zuilen, 223x125x53cm Cond:G
Oude wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in Barokstijl, 56x56x18cm Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse zuid Duitse zitbank van grenenhout met rugleuning in het midden. 89x175x65 CondG
Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G
Empire stijl 19e eeuws tafeltje met afneembaar blad in diverse houtsoorten belijmd met bandintarsia en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd 52x32x32cm. In uitstekende staat
Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.
Vier prachtige mahoniehouten Louis Phillipe stoelen, omstreeks 1870 met mooie rode velours stoffering, in zeer goede staat, snijwerk in rozenmotief.99x44x50cm Cond:G
Vier 19e eeuwse Hollandse eikenhouten stoelen in Renaissance stijl velours stoffering 113x50x42cm Cond:G
Grote antieke mahoniehouten kapspiegel met facetgeslepen glas in goede staat 109x64cm
Antieke Franse kersenhout fineer 4 laden comode omstreeks 1860 krimpnaad in blad verder in goede originele staat 96x117x57cm Cond:R
Wortelnoten wijntafel stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 59x50øcm Cond:G
Antieke Duitse hoekconsole eikenhout met bronzen cherubijnkop en wapenschild omstreeks 1880 in goede staat 34x36x30cm