Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Geo Poggenbeek
Resultaat: 200 EUR

Geo Poggenbeek 1853-1903 landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G

Corsius zeegezicht
Resultaat: 325 EUR

Cor Corsius (Hendrik Vader) 1928-1997, zeegezicht met zeilschepen olieverf op paneel 39x18cm Cond:G

Schilderij H.van Langen
Resultaat: 45 EUR

Hendrik van Langen 1874-1964, boerenvrouw bij haard, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

Schilderij op rol
Resultaat: 130 EUR

Antiek apart langwerpig Chinees schilderij met ruiters, teksten en signatuur, gedrukt op zijde met papieren rol. in goede staat, 292x29cm

Schilderij, Jan Korthals
Resultaat: 90 EUR

Jan Korthals 1916-1972 Place de la Concorde Parijs 39x28cm aquarel op papier Cond:G

2x Harting
Resultaat: 50 EUR

Dirk H. Harting1884-1970, portret en gouden regen etsen op papier 6x8 en 23x11cm Cond:G

Schilderij, Jan Holtrop
Resultaat: 425 EUR

Jan Holtrop 1907-1995 on the river IJssel near Arnhem 35x35cm olieverf op linnen Cond:G

Naief schilderij paarden
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G

H.G. den hengst, Amsterdam
Resultaat: 150 EUR

Jan den Hengst 1904-1982 koepelkerk Amsterdam aquarel op papier 45x30cm Cond:G

Schilderij, koeien in landschap
Resultaat: 220 EUR

Dirk Johannes van Haaren 1878-1953, melkende boer bij zijn koeien, olieverf op linnen 30x45cm Cond:G

Drie maal Harting
Resultaat: 70 EUR

Drie maal Dirk H. Harting 1884-1970, Julidag Spaarne, de houtzaagwerken, zomer etsen op papier Cond:G

Schilderij, 3 kippen
Resultaat: 175 EUR

Mogelijk Franz Geerts 1850-1944 Belgie, haan met kippen, olieverf op paneel 30.5x25cm Cond:G

Stilleven ca. 1940
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930 vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x90cm Cond:G

Jan Toorop, vrouwen in fabriek
Resultaat: 300 EUR

Jan Toorop, 1858-1928, jonge vrouwen in weverij(uitgegeven door Lankhout Den Haag) lithografie op papier 64-53cm Cond:G

Ongesigneerd schilderij, ca. 1800
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800 op koper Duits landschap met ruine figuren bij rivier 22x17cm Cond:R

Schilderij, H. Bellaard
Resultaat: 100 EUR

Henk Bellaard 1896-1975 boerderij na regenbui bij avond olieverf op linnen 60x50 Cond:G

Suze Robertson, badende vrouwen
Resultaat: 270 EUR

Suze Robertson 1856-1922 badende vrouwen, gemende techniek op papier 27x19cm Cond:G

Landkaart, Croatië Slovenië
Resultaat: 80 EUR

Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets, "Dalmatia, Croatia, Sclavonia, Bosnia, Servia, Istria et Reip Matthaei Seutteri edita Vindelicor" 59x50cm. Cond.: G

Ets Poppe de maris
Resultaat: 25 EUR

Poppe de maris 1921-1988, opgraving acropolis Athene, gemengde techniek op papier 28x18cm Cond:G

Schilderij, F. de Wit
Resultaat: 35 EUR

F. de Wit omstreeks 1930, dorpsgezicht met figuren en bloemenmarkt, olieverf op linnen 30x4cm Cond:G

W. Bosman, watermolen
Resultaat: 50 EUR

Wim Bosman Enschede, watermolen met Fackwerk, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

B. Baayens, bosgezicht
Startprijs 25 EUR

Bertus Baayens(Enschede) bosgezicht Twente, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, J. van Oosten
Resultaat: 10 EUR

J.van Oosten 20e eeuw stilleven met peren glas en aarderwerk, olieverf op paneel 57x40cm Cond:G

Schilderij kerk
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, kerkinterieur met non, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G