Geo Poggenbeek 1853-1903 landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G
Cor Corsius (Hendrik Vader) 1928-1997, zeegezicht met zeilschepen olieverf op paneel 39x18cm Cond:G
Hendrik van Langen 1874-1964, boerenvrouw bij haard, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Antiek apart langwerpig Chinees schilderij met ruiters, teksten en signatuur, gedrukt op zijde met papieren rol. in goede staat, 292x29cm
Jan Korthals 1916-1972 Place de la Concorde Parijs 39x28cm aquarel op papier Cond:G
Dirk H. Harting1884-1970, portret en gouden regen etsen op papier 6x8 en 23x11cm Cond:G
Jan Holtrop 1907-1995 on the river IJssel near Arnhem 35x35cm olieverf op linnen Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G
Jan den Hengst 1904-1982 koepelkerk Amsterdam aquarel op papier 45x30cm Cond:G
Dirk Johannes van Haaren 1878-1953, melkende boer bij zijn koeien, olieverf op linnen 30x45cm Cond:G
Drie maal Dirk H. Harting 1884-1970, Julidag Spaarne, de houtzaagwerken, zomer etsen op papier Cond:G
Mogelijk Franz Geerts 1850-1944 Belgie, haan met kippen, olieverf op paneel 30.5x25cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930 vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x90cm Cond:G
Jan Toorop, 1858-1928, jonge vrouwen in weverij(uitgegeven door Lankhout Den Haag) lithografie op papier 64-53cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800 op koper Duits landschap met ruine figuren bij rivier 22x17cm Cond:R
Henk Bellaard 1896-1975 boerderij na regenbui bij avond olieverf op linnen 60x50 Cond:G
Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets, "Dalmatia, Croatia, Sclavonia, Bosnia, Servia, Istria et Reip Matthaei Seutteri edita Vindelicor" 59x50cm. Cond.: G
F. de Wit omstreeks 1930, dorpsgezicht met figuren en bloemenmarkt, olieverf op linnen 30x4cm Cond:G
Wim Bosman Enschede, watermolen met Fackwerk, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Bertus Baayens(Enschede) bosgezicht Twente, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
J.van Oosten 20e eeuw stilleven met peren glas en aarderwerk, olieverf op paneel 57x40cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, kerkinterieur met non, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G