Eikenhouten kinder-kruiwagen ca. 1900 in goede staat 80x32x34cm.
Antieke poppenwagen omstreeks 1900 met originele beschildering(kap mist) 69x60x30cm Cond:R/G
Antieke rammelaar pop met porseleinen kop en harlekijn kleding omstreeks 1930 2 tanden vaste ogen heubach koppelsdorf 300 II 34cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse miniatuur linnenpers van mahoniehout, met drie lades in goede originele staat 54x29x14cm
Kavel met diverse H0 wagons en lok o.a: Roco lok met wagons uit de starterset 41346 en ca. 28 andere wagons. Functies niet getest. Wagons van gebruikte tot goede staat. Kunnen delen missen.
Märklin H0 37615, BR260 (Deutsche Bundesbahn, Epoche IV) diesellocomotief in originele verpakking en in goede staat.
Twee oude blikken kinderfornuizen omstreeks 1930, een maal petroleum, een maal elektrisch, gemerkt G.Brützelette 15-25cm Cond:R/G
Oud Knikkerspel 50er jaren gemaakt van hout en metaal met zak knikkers 60x31x4cm Cond:G
Märklin H0 42283, set sneltreinrijtuigen "Rheingold" in originele verpakking en in goede staat.
Grote Franse Unica looppop 75cm omstreeks 1930 in originele staat Cond:R/G