Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeldje, staand geitje
Resultaat: 60 EUR

Oude gietijzeren figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een jonge geit op eikenhouten sokkel, ongesigneerd 18x14x6cm Cond:G

Bronzen boeddha beeld
Resultaat: 2.250 EUR

Oude antieke Chinese bronzen Boeddha met tekens voor op sokkel 1e helft 20e eeuw in goede staat 19x13x9cm

Bronzen liggende vrouw op bank
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een naakte dame op moderne stoel gesigneerd J. Haberti, in goede staat 21x18x11cm

Bronzen handen
Resultaat: 20 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw, twee handen ineen, 17,5cm Cond:G

Houten Mariabeeld
Resultaat: 20 EUR

Groot oud eikenhouten gesneden Mariabeeld, 20e eeuw in goede staat 51cm Cond:G

Bronzen wulpse dame
Resultaat: 95 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een gezette knielende dame in badpak. gesigneerd Rodriquez, zittend op marmeren sokkel 26x16x12cm Cond:G

Bronzen adelaar, Art Deco
Resultaat: 190 EUR

Grote bronzen figuur op marmeren sokkel 21e eeuw voorstellend een Art Deco stijl adelaar, gesigneerd naar (J. Klimt) 52cm Cond:G

Bronzen kraai
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een kraai. Met monogram WMS.v. H 26cm Cond:G

Bronzen beeld
Resultaat: 200 EUR

Groot bronzen beeld, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd: L.F Moreau, op zwart marmeren sokkel, voorstellende Griekse vrouw bij Corinthische zuil 70cm Cond:G

Bronzen hert, 80-er jaren
Resultaat: 130 EUR

Bronzen hert op marmeren sokkel 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x24x12cm

Bronzen Foo-Hond
Resultaat: 40 EUR

Oude bronzen Foohond, China omstreeks 1900, in goede staat 16x7x5cm Cond:G

Bronzen beeldje, jongeman
Resultaat: 350 EUR

Antieke bronzen figuur voorstellende een jongen met stok gesigneerd J. Martin omstreeks 1900 in goede staat 20cm

2-Kleurig kunstontwerp, beeld
Resultaat: 100 EUR

Groot beeldhouwwerk, natuurstenen figuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd Taurai Chimba 40cm. Cond:G

Bronzen kalkoen, Art Deco
Resultaat: 230 EUR

Grote bronzen kalkoen met marmeren voet 21e eeuw in art Deco stijl, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 38x31x24cm

Russisch bronzen beeld, Vasiliy Grathev
Resultaat: 800 EUR

Antieke Russische bronzen figuur arreslee met rus door C.F Woerfell, vasily Kyrrillisch, gesigneerd 1831-1905 in goede staat 11,5x24x7,5 Cond:G

Bronzen olifant met tijger
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinese bronzen olifant met tijger, voorstellende een olifant die een tijger vertrapt(mooie kwaliteit) Cond:G

Bronzen beeld, "Rust"
Resultaat: 135 EUR

Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende een rustend gezicht op hand, gemonogrammeerd W.M.S v'h, in goede staat 45cm Cond:G

Compositie figuur
Resultaat: 15 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1900, voorstellend een jongen met kruik (met lampfitting in kruik) 24cm. Cond.: G

Beeld, liefdespaar
Startprijs 20 EUR

Modern zilverkleurig gegoten beeld van kunststof, voorstellend een liefdespaar 2e helft 20e eeuw 29x33x17cm. Cond.: G

Oosters houten beeld
Startprijs 30 EUR

Groot houtgestoken beeld, Thailand 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansers 60x35x13cm Cond:G

4 Bronzen figuren
Resultaat: 30 EUR

Vier oude bronzen figuren 20e eeuw in goede staat 7-23cm.

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 40 EUR

Twee bronzen figuren, voorstellende bronsgieters met monogram K, nr 9/12 en nr 2/2, vermoedelijk Duitsland 21-23cm Cond:G

Gietijzeren beeld, vrouwenbuste
Resultaat: 50 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren buste van een vrouw. In goede staat 42cm.

Figuur, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Figuur 19e eeuw in 17e eeuwse kledendracht met perkament in de hand. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal (deuk zijkant) 34cm. Cond.: R