Oude gietijzeren figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een jonge geit op eikenhouten sokkel, ongesigneerd 18x14x6cm Cond:G
Oude antieke Chinese bronzen Boeddha met tekens voor op sokkel 1e helft 20e eeuw in goede staat 19x13x9cm
Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een naakte dame op moderne stoel gesigneerd J. Haberti, in goede staat 21x18x11cm
Groot oud eikenhouten gesneden Mariabeeld, 20e eeuw in goede staat 51cm Cond:G
Bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een gezette knielende dame in badpak. gesigneerd Rodriquez, zittend op marmeren sokkel 26x16x12cm Cond:G
Grote bronzen figuur op marmeren sokkel 21e eeuw voorstellend een Art Deco stijl adelaar, gesigneerd naar (J. Klimt) 52cm Cond:G
Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een kraai. Met monogram WMS.v. H 26cm Cond:G
Groot bronzen beeld, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd: L.F Moreau, op zwart marmeren sokkel, voorstellende Griekse vrouw bij Corinthische zuil 70cm Cond:G
Bronzen hert op marmeren sokkel 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x24x12cm
Oude bronzen Foohond, China omstreeks 1900, in goede staat 16x7x5cm Cond:G
Antieke bronzen figuur voorstellende een jongen met stok gesigneerd J. Martin omstreeks 1900 in goede staat 20cm
Groot beeldhouwwerk, natuurstenen figuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd Taurai Chimba 40cm. Cond:G
Grote bronzen kalkoen met marmeren voet 21e eeuw in art Deco stijl, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 38x31x24cm
Antieke Russische bronzen figuur arreslee met rus door C.F Woerfell, vasily Kyrrillisch, gesigneerd 1831-1905 in goede staat 11,5x24x7,5 Cond:G
Antieke Chinese bronzen olifant met tijger, voorstellende een olifant die een tijger vertrapt(mooie kwaliteit) Cond:G
Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende een rustend gezicht op hand, gemonogrammeerd W.M.S v'h, in goede staat 45cm Cond:G
Compositie metalen figuur ca. 1900, voorstellend een jongen met kruik (met lampfitting in kruik) 24cm. Cond.: G
Modern zilverkleurig gegoten beeld van kunststof, voorstellend een liefdespaar 2e helft 20e eeuw 29x33x17cm. Cond.: G
Groot houtgestoken beeld, Thailand 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansers 60x35x13cm Cond:G
Twee bronzen figuren, voorstellende bronsgieters met monogram K, nr 9/12 en nr 2/2, vermoedelijk Duitsland 21-23cm Cond:G
Grote 19e eeuwse gietijzeren buste van een vrouw. In goede staat 42cm.
Figuur 19e eeuw in 17e eeuwse kledendracht met perkament in de hand. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal (deuk zijkant) 34cm. Cond.: R