Twee glazen parfum flesjes beide gesigneerd Lalique France, 1 flesje in de vorm van twee bloemen 9x9x2,5cm Cond:G
Lot kristal 19e en 20e eeuw o.a. fruitschaal, 11 glazen en 8 kristallen onderzetters (chips) 12-24cm Cond:R/G
Prachtig antiek drie delig tafelstuk met geslepen sterren en guirlandes, in goede staat, paar minimale chips 53x29cm
Lot van 8 kristallen dessertschalen achtkantig en veertienkantig minimale chip mogelijk 4-14cm Cond;G
Vier delen kristal 19e eeuw amandelgeslepen kaasstolp, gemberpot, deksel, coupe 14-18cm(chips) Cond:R
Tien diverse kristallen flacons met diverse slijpsels kleuren en maten 12-18cm 20e eeuw Cond:G
Vier kunstglazen parfumflacons alle flacons zijn gesigneerd 20e eeuws Cond:G 15-20cm
Twee antieke glazen vazen met parelmoerglans en gedraaide hals 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 22xø11cm.
Gebrandschilderd glas in lood raam 20e eeuw florale decors 46x46cm Cond:G
Grote facetgeslepen kristallen wijnkoeler 201 eeuw in goede staat 23x19ø Cond:G
Vier oude glazen Art Deco glazen vazen omstreeks 1920, 2 oranje vaasjes, 2 bewerkte oker geaderde bolvazen (chip) 9-20cm Cond:R/G
Moderne kunstenaars glazen vaas met mille fiori techniek, 21e eeuw ongesigneerd in goede staat 25x13øcm
Grote kunstenaars glazen vaas 21e eeuw met mille flori techniek, ongesigneerd 44cm in goede staat.
Moderne kunstenaars glazen vaas met kattengezicht opgewerkt, 21e eeuw in goede staat, ongesigneerd. 31x23x10cm
Zeer groot 19e eeuws gegraveerd glas met floraal decor en tekst Victoriane in goede staat
Grote oude kristallen limonadekan met plated geep en deksel 20e eeuw in goede staat 31cm + oude WMF cocktailshaker omstreeks 1940 20cm
Tien diverse glazen parfum flesjes, kleuren blauw en lila en vormen 20e eeuw 10-15cm Cond:G
Lot oude kristallen glazen en onderzetters divers (27+) minimale chip mogelijk
Aparte glazen vaas met luchtbellen omstreeks 1960 in goede staat 16x9ø