Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Netsuke, wegdraaiend hoofd
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame gesigneerde 19e eeuwse Chinese ivoren Netsuke met twee gezichten, draaibaar in goede staat 5,5cm

Grote zuil
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke keramieken zuil omstreeks 1900 met beschilderd landschap winter met edelhert 108x30ø Cond:G

Diverse boeken
Resultaat: 260 EUR

Acht diverse oud antiquarische boeken, schildpad boekkaft met zilver, Almanach JesuChristi 1785 met zilveren beslag, en vlekken, bijbel met biedermeier zilveren sloten, Staten Generaal, boekje met kaa...

3 Camera's + 1 verrekijker
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 1 verrekijker ( Horizon antireflex triple tested 8x40 veldkijker) en 3 camera's (1x Olympus OM-1, 1x Regula Sprinty en 1x Welta Junior), allen met hoes en 1 grote tas. Cond.: R-G (functies n...

7 Kleine flacons/flesjes
Resultaat: 160 EUR

Zeven oude parfum flacons, drie maal Murano glas, hoorn met messing, glas met messing , en messing, en een fles in de vorm van een peer uit witmetaal, 9x2,5 cm.

3 Oranje bollampen
Resultaat: 140 EUR

Legrand hanglamp omstreeks 1960 met drie halve bollen , gemaakt van oranje emaille op metaal(ongebruikt) , porseleinen fittingen 10x22ø Cond:G

2 Krissen
Resultaat: 180 EUR

Twee oude Indonesische krissen, eerste helft 20e eeuw in goede staat 35-37cm

Mahonie theekistje
Resultaat: 80 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag, slot en sleutel in goede originele staat 15x20x12cm

Mahonie theekistje
Resultaat: 65 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theekist en twee ovale mahoniehouten opberghouders omstreeks 1900 in goede staat 9-16cm

Gesneden miniatuur, ark
Resultaat: 135 EUR

Negentiende eeuwse gesneden miniatuur ark met diverse figuren aan boord met tekst onder de boot. Zeer apart in goede staat 3,5x5x2cm

Jugendstil theekan + comfoor
Resultaat: 110 EUR

Prachtige Duitse koperen bewerkte Jugendstil kan met hangcomfoor in florale zweepslag vormgeving omstreeks 1900, gemerkt C.E.D met twee hellebaarden, in goede originele staat 48x32x23cm

Oude kijkdoos met diverse glazen foto's
Resultaat: 105 EUR

Antieke Duitse IKA Stereoscoop, met diverse AgFa Extraarapic platten diverse voorstellingen (foto's) in doos in goede staat 12x14x8cm

4 Boeken Singraven
Resultaat: 425 EUR

Zeldzaam 4-delig boekwerk met handgemaakt papier "Singraven: de geschiedenis van een Twentsche havezate", auteur: Karl Döhmann met medewerking van W.H. Dingeldein. Uitgever: Brussel : Librarie nationa...

Ivoren schuifdoosje, China
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuws Chinees ivoor gesneden schuifdoosje, met 7 losse bewerkte delen, figuren en floraal decor, 1,2x5,2x5,2cm Cond:G

Cloisone vaas met vogels
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Cloissone vaas met vogels in landschap decor, 2e helft 20e eeuw 32x22øcm Cond:G

Staande lamp
Resultaat: 135 EUR

Grote staande bronzen tafellamp 2e helft 20e eeuw met drie vrouwen verwerkt in stam 5-lichts, 1 elektrisch, 4 kaarsen 88cm Cond:G

Grote Jugendstil hanglamp
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote zeldzame antieke messing 7-lichts hanglamp met glazen kappen. Incompleet, mist 1 kleine kap en diverse fittingen en heeft sporen van restauratie. 143x103x50cm.

Lamp, Denemarken
Resultaat: 170 EUR

Deense? 70er jaren lamp 50x34cm, aluminium met kunststof schijfjes in goede originele staat.

5-Delige koperen pannenset
Resultaat: 125 EUR

Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm

3 hoge hoeden
Resultaat: 50 EUR

Drie oude hoge hoeden, 1e helft 20e eeuw La elion Paris, Burton Englisch style , en een in doos, +/- 13x30x24cm

2 Antieke treven
Resultaat: 35 EUR

Twee 18e en 19e eeuwse messing treven, een met tijger en een met wapen, beide in goede staat 15-26cm Cond:G

Antieke stolp
Resultaat: 60 EUR

Antieke stolp met porseleinen bloemvaas en kunstbloemen omstreeks 1880 in goede staat 40x27x15cm

2 Oude lampen ca, 1950
Resultaat: 200 EUR

Twee oude metalen lampen 50er jaren, een zwarte spoorweglamp AKA Electric, een bureaulamp onduidelijk gemerkt, in goede originele staat 41x49cm Cond:G

Designlamp Herman Sneijders
Resultaat: 250 EUR

Designlamp 70er jaren Herman Sneyders model Bolide, in zeer goede originele staat 21x50øcm Cond:G