Zeldzame gesigneerde 19e eeuwse Chinese ivoren Netsuke met twee gezichten, draaibaar in goede staat 5,5cm
Grote antieke keramieken zuil omstreeks 1900 met beschilderd landschap winter met edelhert 108x30ø Cond:G
Acht diverse oud antiquarische boeken, schildpad boekkaft met zilver, Almanach JesuChristi 1785 met zilveren beslag, en vlekken, bijbel met biedermeier zilveren sloten, Staten Generaal, boekje met kaa...
Kavel van 1 verrekijker ( Horizon antireflex triple tested 8x40 veldkijker) en 3 camera's (1x Olympus OM-1, 1x Regula Sprinty en 1x Welta Junior), allen met hoes en 1 grote tas. Cond.: R-G (functies n...
Zeven oude parfum flacons, drie maal Murano glas, hoorn met messing, glas met messing , en messing, en een fles in de vorm van een peer uit witmetaal, 9x2,5 cm.
Legrand hanglamp omstreeks 1960 met drie halve bollen , gemaakt van oranje emaille op metaal(ongebruikt) , porseleinen fittingen 10x22ø Cond:G
Twee oude Indonesische krissen, eerste helft 20e eeuw in goede staat 35-37cm
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag, slot en sleutel in goede originele staat 15x20x12cm
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theekist en twee ovale mahoniehouten opberghouders omstreeks 1900 in goede staat 9-16cm
Negentiende eeuwse gesneden miniatuur ark met diverse figuren aan boord met tekst onder de boot. Zeer apart in goede staat 3,5x5x2cm
Prachtige Duitse koperen bewerkte Jugendstil kan met hangcomfoor in florale zweepslag vormgeving omstreeks 1900, gemerkt C.E.D met twee hellebaarden, in goede originele staat 48x32x23cm
Antieke Duitse IKA Stereoscoop, met diverse AgFa Extraarapic platten diverse voorstellingen (foto's) in doos in goede staat 12x14x8cm
Zeldzaam 4-delig boekwerk met handgemaakt papier "Singraven: de geschiedenis van een Twentsche havezate", auteur: Karl Döhmann met medewerking van W.H. Dingeldein. Uitgever: Brussel : Librarie nationa...
Negentiende eeuws Chinees ivoor gesneden schuifdoosje, met 7 losse bewerkte delen, figuren en floraal decor, 1,2x5,2x5,2cm Cond:G
Grote oude Cloissone vaas met vogels in landschap decor, 2e helft 20e eeuw 32x22øcm Cond:G
Grote staande bronzen tafellamp 2e helft 20e eeuw met drie vrouwen verwerkt in stam 5-lichts, 1 elektrisch, 4 kaarsen 88cm Cond:G
Zeer grote zeldzame antieke messing 7-lichts hanglamp met glazen kappen. Incompleet, mist 1 kleine kap en diverse fittingen en heeft sporen van restauratie. 143x103x50cm.
Deense? 70er jaren lamp 50x34cm, aluminium met kunststof schijfjes in goede originele staat.
Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm
Drie oude hoge hoeden, 1e helft 20e eeuw La elion Paris, Burton Englisch style , en een in doos, +/- 13x30x24cm
Twee 18e en 19e eeuwse messing treven, een met tijger en een met wapen, beide in goede staat 15-26cm Cond:G
Antieke stolp met porseleinen bloemvaas en kunstbloemen omstreeks 1880 in goede staat 40x27x15cm
Twee oude metalen lampen 50er jaren, een zwarte spoorweglamp AKA Electric, een bureaulamp onduidelijk gemerkt, in goede originele staat 41x49cm Cond:G
Designlamp 70er jaren Herman Sneyders model Bolide, in zeer goede originele staat 21x50øcm Cond:G