Oud Perzisch kleed, fijngeknoopt met diverse diepe kleuren 147x104cm Cond:R/G
Oud Perzisch kleed Kazak met oker-rood en geel, floraal decor (vrij kaal) 105x190 Cond:R
Fijngeknoopt antiek Perzisch kleed in aardetinten, kanten licht beschadigd 120x70cm Cond:R
Oud geweven wandkleed met antieke interieur voorstelling, 1e helft 20e eeuw (reparatie) 163x64cm Cond:G
Oud Perzisch kleed met floraal decor(restauratie rand) 202x162cm Cond:R
Oude Perzische loper, hoogpolig met hoekig floraal decor 90x210cm Cond:G
Oud antiek Perzisch handgeknoopt kleed, lichte slijtage 169x121cm Cond:R
Groot oud Perzisch kleed, handgeknoopt kleed met florale decors met rood als hoofdkleur 344x268cm Cond:R/G
Twee kleine oude Perzische kleden/loper 91x60cm en 80ø Cond:R/G
Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.
Twee oude Perzische kleedjes in redelijke staat. 123x74 en 123x80cm
Twee oude Perzische kleden, floraal decor in goede staat 105x71en 128x79cm Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, blauw-rood-zwart-creme in goede staat, 222x162cm